Czy człowiek, który trafił do więzienia nie zagraża już niebezpieczeństwu? Niestety tego wiedzieć nie można, większość więźniów dalej ma kontakt z życiem poza murami więzienia i nawet w zakładzie zamkniętym czuje się bezkarny. Główny sposób komunikacji? - telefon komórkowy.

Grożenie świadkom, handlowanie narkotykami, obecność w Social Media

W dzisiejszych czasach śmiało można napisać: „Kto ma komórkę, ten ma władzę”, internet pochłania sporą ilość dnia, ponieważ można tam załatwić wszystko. Lot, bilet na pociąg, wizytę u lekarza, opłacanie rachunków. Osadzeni robią co mogą, by przemycić telefon, dzięki któremu będą mogli skontaktować się z rodziną, z dilerem, czy kolegą gangsterem. Gdzie strażnicy je znajdują? W pościeli, w toalecie, podeszwie buta, czy w brzuchu.
Rządy zapowiedziały, że zaostrzą walkę z coraz większą kontrabandą, na ratunek może przyjść Cellsense® Plus.

Skaner Cellsense prześwietli w minutę aż 40 więźniów!

Cellsense to profesjonalny wykrywacz telefonów komórkowych, broni oraz nielegalnej kontrabandy, który został zaprojektowany z myślą o więzieniach, ale równie dobrze sprawdzi się w takich miejscach jak np. posterunki, recepcje, szpital. Jedną z wielu zalet skanera jest jego łatwość w użytkowaniu. Przygotowanie do pacy zajmuje jedynie 15 sekund, bez konieczności ładowania wytrzymuje 16 godzin, a co ważne, nawet w czasie ładowania można go używać. Cellsense poprzez wbudowane światła informuje o wykryciu ewentualnym przedmiocie. Gdy wykrywacz zaświeci na zielono, wówczas jest pewność, że penitencjariusz nic nie przemyca. Światło żółte daje sygnał o wykryciu, natomiast światło czerwone o silnym wykryciu. Skaner przez to, że można go używać stacjonarnie i przenośnie ma kilka dodatkowych funkcji, tj.: sekretne skanowanie przez ścianę w celu wykrycia kontrabandy, wykrycie nawet najgłębiej schowanych rzeczy w pościeli, czy w innych rzeczach więźnia. Wykrywacz Cellsense skanuje w 60 sekund aż 40 więźniów, procedura ta jest więc na pewno szybsza i łatwiejsza niż jak przy użyciu ręcznych wykrywaczy. Dodatkowo Cellsense jest zupełnie bezpieczny, nie wytwarza promieniowania, więc można nim skanować kobiety w ciąży oraz osoby z rozrusznikami serca.

Jak spisuje się skaner Cellsense w akcji? Zobacz tutaj:

Wykrywacz telefonów i broni w zakładach karnych skaner Cellsense® Plus dostępny jest w ofercie dystrybutora – w sieci sklepów Spy Shop.

Źródło: www.spyshop.pl

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi