HID e book 200px

Zaktualizowanie starszej technologii i dostosowanie jej do nowego standardu kontroli dostępu jest ważną inicjatywą. Najnowsze osiągnięcia znacznie ułatwiają wrowadzanie tego typu rozwiązań. Organizacje mogą teraz przechodzić od starszych rozwiązań do bardziej dynamicznych technologii kontroli dostępu, które są bardziej wartościowe,jednocześnie spełniając najwyższe standardy zachowania poufności danych, wygody użytkowania i elastyczności.

Ewolucja ta niesie ze sobą zmiany na wielu poziomach, co stanowi szansę na usprawnienie organizacji, a nie zakłócenie jej działalności.

 

Wykorzystaj lepiej swoją infrastrukturę kontroli dostępu, jednocześnie rozwiązując coraz bardziej skomplikowane wyzwania związane z integracją systemów i aktualizując starszą technologię poprzez dostosowanie jej do nowych standardów kontroli dostępu. Migracja w kierunku nowego standardu technologicznego wiąże się ze zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa i prywatności danych całej organizacji oraz oferuje całkowicie nową funkcjonalność z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Nasz e-book „Trzy powody zaktualizowania technologii kontroli dostępu” przedstawia kluczowe korzyści związane z aktualizacją do nowego standardu technologicznego i pomaga w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla Twojej organizacji.

  • Prywatność danych —dowiedz się, jak nowe technologie napędzają zmiany w kontroli dostępu
  • Wygoda użytkownika —odkryj, jak gotowe do użycia, wygodne poświadczenia cyfrowe na urządzenia mobilne kształtują całą branżę
  • Elastyczność — poznaj sposoby wykorzystania przyszłych rozwiązań bez zakłócania bieżących operacji biznesowych

Pobierz teraz

 

Źródło: www.hidglobal.pl

 

Czytaj więcej

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

Okładka 6 2017

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

 Patronaty

 baner securex

  SECURITECH konf szkol

 Balt Military Expo 2018 240px

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi