Panasonic rozszerzył ofertę najbardziej wytrzymałych kamer dozorowych o modele odporne na erozję i korozję wywołaną zasoleniem powietrza. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w portach, przy nabrzeżach i na mostach. Oprócz wyjątkowo wytrzymałej obudowy ich zaletą jest obsługa formatu H.265, który daje możliwość dłuższego nagrywania przy mniejszym zużyciu pamięci.

Zarówno obudowa, jak i śruby nowych kamery dozorowych Panasonic są odporne na erozję i korozję wywołaną przez zasolone powietrze, co potwierdza spełniona przez nie norma ISO14993. Jednocześnie oba modele WV-X6531NS i WV-S1531LNS pracują w ramach platformy i-PRO Extreme, umożliwiając kompresję H.265.

Panasonic WV S1531LNS

Chcąc rozszerzyć zastosowanie swoich kamer dozorowych, Panasonic uzupełnił dotychczasową ofertę o dwa modele zaprojektowane z myślą o pracy w obszarach przybrzeżnych. Nową kamerę kopułkową PTZ (WV-X6531NS) oraz model typu bullet (WV-S1531LNS), oprócz odpornej na korozję obudowy, wyróżniają inteligentne algorytmy zmniejszające wykorzystanie przepustowości sieci. Urządzenia pozwalają tym samym na mniejsze wykorzystanie miejsca na dysku wymaganego do przechowywania materiałów z monitoringu nawet o 75 proc. w stosunku do formatu H.264. Ponadto kamery oferują inteligentną analizę obrazu, dając użytkownikom możliwość obserwacji obiektów z dużych odległości nawet przy trudnych warunkach zewnętrznych.

Modele WV-X6531NS i WV-S1531LNS są także odporne na celowe próby uszkodzenia i wyposażone w powlokę przeciwdeszczową oraz funkcję osuszania. Dzięki temu gwarantują niezawodne działanie i szerokie możliwości instalacji, szczególnie w wilgotnym otoczeniu.

Wraz z dwiema nowymi kamerami Panasonic wprowadził na rynek uchwyty montażowe odporne na erozję i korozję, które również spełniają normy ISO.

- Nowe modele mają podobne zalety, co dotychczasowe kamery dozorowe Panasonic, ale dzięki odporności na korozję, zapewniają niezawodność nie tylko w standardowych zastosowaniach na lądzie, ale także przy nabrzeżach czy na mostach. Urządzenia rejestrują wysokiej jakości obrazy niezależnie od pogody, gwarantując przy tym długi okres eksploatacji - mówi Gerard Figols, Security Solutions Product Marketing Manager w Panasonic.

Kamery WV-X6531NS i WV-S1531LNS stanowią uzupełnienie dla dobrze znanego modelu Aero PTZ. Dzięki nim Panasonic zapewnia kompletną ofertę kamer dozorowych do pracy w każdych warunkach.

Więcej informacji na temat systemów zabezpieczeń Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/systemy-zabezpieczen/.

O Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)
Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) dostarcza rozwiązania dla biznesu, których celem jest usprawnienie działania przedsiębiorców oraz podniesienie efektywności i wydajności ich organizacji. Firma pomaga w rejestracji, przetwarzaniu i przesyłaniu danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. Zatrudniając ok. 350 osób, dysponując wiedzą inżynierską, możliwościami globalnego zarządzania projektami oraz szeroką siecią partnerów w Europie, PSCEU oferuje niezrównane możliwości na rynkach, na których działa.

PSCEU składa się z pięciu działów produktowych:

  • Broadcast & ProAV oferuje wysokiej jakości produkty i rozwiązania w obszarze systemów kamer zdalnych, studyjnych, przełączników obrazu oraz nagrywania P2. Linia profesjonalnych kamer VariCam umożliwia nagrywanie obrazu w 4K dla produkcji kinowych, telewizyjnych, dokumentów i realizacji na żywo.
  • Communication Solutions oferuje czołowe rozwiązania komunikacyjne, w tym profesjonalne skanery, systemy telefoniczne
    i terminale SIP.
  • Computer Product Solutions obejmuje linię wzmocnionych notebooków Toughbook, wzmocnionych tabletów Toughpad oraz systemy EPOS (ang. Electronic Point of Sale), które pomagają pracownikom mobilnym w podniesieniu wydajności pracy. Z 67-procentowym udziałem Panasonic Toughbook w rynku wzmocnionych notebooków i z 56-procentowym udziałem Panasonic Toughpad w rynku wzmocnionych tabletów (pod względem uzyskanych przychodów), firma jest liderem w tym segmencie urządzeń w Europie (dane za rok 2016: VDC Research).
  • Security Solutions oferuje kamery dozorowe i rejestratory, systemy interkomu wideo i kontroli dostępu.
  • Visual System Solutions, czyli dział obejmujący projektory i monitory profesjonalne. Panasonic oferuje najszerszą gamę produktów wizualnych i jest liderem na europejskim rynku projektorów o wysokiej jasności z udziałem 36,20 proc. pod względem uzyskanych przychodów (Futuresource, dane za okres: kwiecień 2015 r. – marzec 2016 r. dla projektorów powyżej 5 tys. lumenów z wyłączeniem projektorów 4K i kina cyfrowego).

O Panasonic:
Panasonic Corporation jest światowym liderem w tworzeniu produktów i technologii z zakresu elektroniki konsumenckiej, rozwiązań dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw, branży motoryzacyjnej oraz producentów urządzeń. W 2018 r. firma świętuje 100 rocznicę powstania. W tym czasie Panasonic rozwinął swoją działalność na całym świecie i obecnie obejmuje 495 filii oraz 91 przedsiębiorstw stowarzyszonych, które w roku finansowym zakończonym 31 marca 2017 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 61,711 miliardów euro. Firma dąży do tworzenia nowych wartości i innowacji we wszystkich grupach produktowych, by zapewnić swoim klientom lepsze życie i lepszy świat. Więcej informacji o firmie Panasonic znajduje się pod adresem: http://panasonic.pl lub http://business.panasonic.pl.

 Źródło: www.panasonic.pl

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi