EY Academy & SCIP zaprasza na cykl kwartalnych BEZPŁATNYCH spotkań poświęconych „integrated intelligence”, czyli budowaniu silnego biznesu w oparciu o efektywne pozyskiwanie i analizę informacji.

Najbiższe spotkanie poświęcone będzie budowaniu silnego biznesu w oparciu o efektywne pozyskiwanie i analizę informacji.

Termin:

7 czerwca (środa), godz. 17.00-19.00
EY Academy of Business, al. Armii Ludowej 26 w Warszawie

Pobierz broszurę ze szczegółami
Potwierdź udział: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi eksperci opowiedzą o najlepszych praktykach i narzędziach, w tym tych umożliwiających skuteczne wykorzystanie strategicznego wywiadu biznesowego w celu budowania konkurencyjności.

Uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności związane z agregacją i analizą informacji dotyczących wewnętrznego i zewnętrznego środowiska działania.

Będzie to okazja do networkingu i poznania osób zainteresowanych prezentowaną tematyką, w tym specjalistów zajmujących się wywiadem biznesowym, analizą danych (w tym analizą big data), bezpieczeństwem informacji, zarządzaniem wiedzą, itp.

Źródło: http://www.academyofbusiness.pl/

EY Academy of Business 200px.jpeg


Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMII nr 02/2017

 

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Katalog firm

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol 

okladka patroni

Imprezy masowe

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga