Akademia Projektowania Honeywell 2017

Zapraszamy na Akademię Projektowania Honeywell w Warszawie!

Jest to cykl zintegrowanych szkoleń oraz wykładów zorganizowanych w różnych regionach Polski, na których zaprezentowane zostaną specjalistycznie dobrane tematy z zakresu projektowania systemów bezpieczeństwa i automatyki Honeywell.

PROGRAM AKADEMII:

WTOREK 20.06.2017 PROGRAM

Szkolenie z zakresu : SAP cz.1 / DSO m.in:Kto odpowiada za projekt DSO?

Rafał Stanisławczyk

Jarosław Kraszewski

 

ŚRODA 21.06.2017 PROGRAM

Szkolenie z zakresu SAP cz.2, m.in. : Jak poprawnie zaprojektować system sygnalizacji pożaru w chłodniach

Rafał Stanisławczyk

 

CZWARTEK 22.06.2017 PROGRAM

Szkolenie z zakresu CCTV, m.in „Honeywell Active Alert”

Michał Mielczarek

 

Akademia Projektowania Honeywell 2017 to cykl zintegrowanych szkoleń oraz wykładów zorganizowanych w różnych regionach Polski, na których zaprezentowane zostaną specjalistycznie dobrane tematy z zakresu projektowania systemów bezpieczeństwa i automatyki Honeywell. Każdy uczestnik, który zapisze się mailowo na miejscu otrzymuje oficjalne świadectwo ukończenia szkolenia projektowego z danej tematyki.

Dokładnie rozpisaną tematykę, szczegóły zagadnień znajdują się w Planie Szkoleń 2017, natomiast formularz rejestracyjny na to wydarzenie dostępny jest na stronie internetowej Akademii Projektowania Honeywell.

Honeywell 2017 600px


Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMII nr 02/2017

 

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Katalog firm

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol 

okladka patroni

Imprezy masowe

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga