W dniach 25-26 października 2017 r. w Targach Lublin odbędzie Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE”. Tematem przewodnim wydarzenia będą szczelność granic na wschodniej flance Unii Europejskiej, związane z tym wyzwania oraz planowana modernizacja wyposażenia polskich służb oraz infrastruktury granicznej.

 

Kryzys migracyjny, konflikt na Ukrainie, wzrost zagrożenia terrorystycznego, działalność zorganizowanych grup przestępczych czy obcego wywiadu – to tylko część problemów, z jakimi zmagają się służby graniczne w Polsce i Europie. Podczas konferencji teoretycy i praktycy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz wizji zapewnienia bezpieczeństwa granic na wschodzie Unii Europejskiej w erze nowych wyzwań technologicznych. Będzie to również doskonała okazja do przeprowadzenia dyskusji o zakresie współpracy straży granicznych w Europie oraz przyszłości wyposażenia tej formacji w naszym kraju. Wydarzenie jest skierowane zarówno do funkcjonariuszy służb granicznych i mundurowych, środowiska akademickiego, ekspertów ośrodków analitycznych oraz podmiotów i instytucji związanych z ruchem granicznym i współpracą transgraniczną.

 

Dopełnieniem konferencji będą targi, podczas których zaprezentują się krajowi i zagraniczni producenci szeroko rozumianego wyposażenia, urządzeń i technologii do ochrony granic przeznaczonych dla funkcjonariuszy służb granicznych, celnych, kontroli sanitarnej. Wśród gości spodziewani są przedstawiciele instytucji związanych z tematyką graniczną z państw wschodniej flanki UE oraz przedstawiciele działów techniki i logistyki krajowych służb granicznych.

 

 

Wydarzenie patronatem honorowym do tej chwili objęli:

 

Komendant Główny Straży Granicznej, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. Dialogu Międzynarodowego, Główny Lekarz Weterynarii, Pan Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski oraz portal tematyczny Defence24.

 

 

Partnerzy:

 

Collegium Civitas, Warszawski Instytut Inicjatyw Strategicznych, Frontex – Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej zadeklarowała przysłanie ekspertów.

 

 

Zapraszani partnerzy i patroni:

 

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Służba Celno - Skarbowa, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, Sejmowa Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, ABW, Policja, Wojska Obrony Terytorialnej, PWPW, Euroregiony, Zarząd Obsługi Przejść Granicznych, media ogólnopolskie i branżowe.  

 

 

Bannergranice17


Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMII nr 02/2017

 

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Katalog firm

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol 

okladka patroni

Imprezy masowe

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga