Rozpoczęła się rejestracja uczestników II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się 23-24.10.2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2Arena pod Rzeszowem. Inicjatorem i głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a współorganizatorami: PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu przy honorowym patronacie Prof. Jerzego Buzka. W tym prestiżowym wydarzeniu wezmą także udział przedstawiciele Ochrony Mienia i Informacji.

 

II Forum Inteligentnego Rozwoju to innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. Wydarzenia skupia liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej, polskiej gospodarce.

 

Podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia - "Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju". Cenieni eksperci będą debatować o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu i szkolnictwa wyższego.

 

Miło nam poinformować, że Ochrona Mienia i Informacji objęła patronatem medialnym wydarzenie! Więcej szczegółów o II Forum Inteligentnego Rozwoju można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia - www.irforum.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju. Rejestracja, jak i udział w wydarzeniu są bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora - www.irforum.pl/rejestracja/ 

 

Szczegółów dotyczących czynnego udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju i targach goPL2020 udziela Kierownik Projektu Łukasz Gamrot pod numerem telefonu 534 647 693 i adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia na wydarzeniu!

 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

patronaty flow effect monitoring5.06

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi