VII Edycja Konferencji - Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa

W dniach 4-5 października 2017r w Starogardzie Gdańskim odbędzie się konferencja dedykowana firmom projektowym oraz projektowo-wykonawczym, w której udział wezmą głównie projektanci instalacji niskoprądowych, instalatorzy oraz wykonawcy. Konferencję organizują Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. wspólnie z firmami KONTAKT-SIMON S.A. oraz MIWI URMET Sp. z o.o. Partnerami wydarzenia będą firmy AB MICRO Sp. z o.o., CETO Krzysztof Wesołowski, THEUSLED „TNC INVESTMENTS” Sp. z o.o.,Sp.K, SIBA Polska Sp. z o.o., DANFOSS Poland Sp. z o.o.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony wykład Pana Juliana Wiatra, redaktora naczelnego czasopisma Elektro.info nt. „Zastosowanie zespołów prądotwórczych do awaryjnego zasilania sieci elektroenergetycznych nn". Z kolei organizatorzy i partnerzy konferencji zaprezentują najnowsze rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa, systemów teleinformatycznych oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło czasopismo Elektro.info oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich, natomiast patronat medialny będzie sprawowało czasopismo Ochrona Mienia i Informacji.

Źródło: www.bitner.com.pl

Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

Okładka 6 2017

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

 Patronaty

 baner securex

  SECURITECH konf szkol

 Balt Military Expo 2018 240px

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi