ADI Expo 2017 logo FC

12 października 2017 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w branży – Targi „ADI Expo”. Dzięki skali działalności ADI Global (największy dystrybutor branży zabezpieczeń na świecie), udział w imprezie targowej potwierdziło ponad 20 kluczowych producentów reprezentujących segmenty CCTV, Systemy Antywłamaniowe i Kontroli Dostępu.

Uczestnikami będą zarówno pracownicy producentów działający w skali Polski jak również regionu całej Europy - będzie to niepowtarzalna okazja do wymiany uwag i dowiedzenia się o kierunkach rozwoju rynku i produktów a tym samym odpowiedniego dostosowywania swoich biznesów. ADI zapewni do indywidualnej dyspozycji klientów kilku tłumaczy.

Na targach jest przewidziany czas nie tylko na bezpośrednie rozmowy na stoiskach producentów, do wyboru będzie również aż 16 seminariów prowadzonych przez przedstawicieli producentów, którzy omówią zalety swoich produktów i rynkowe nowości. Będzie także część rozrywkowa – konkursy z nagrodami i wspólne grillowanie, w doskonałej pod tym względem infrastrukturze warszawskiego hotelu Boss.

Do udziału w targach można zarejestrować się na stronie: https://www.adi-expo.com/warsaw
Liczba miejsc jest ograniczona!

image008image006image005

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi