CSP Wrocław 300px

We Wrocławiu 09.11.2017r w Centrum Konferencyjnym Terminal Hotel odbyło się już ostatnie w tym roku Cykliczne Spotkanie Projektantów.

Tematem przewodnim cyklu spotkań były szeroko rozumiane systemy zabezpieczeń pożarowych. Swoje prezentacje przedstawili organizatorzy Alpol Sp. z.o.o. oraz partnerzy: Detectomat, AFG, Q07, Kabe, Cerbex, Ifter, pAudio.

Poza częścią merytoryczną na każdym spotkaniu uczestnicy mogli zapoznać się z praktycznym zastosowaniem prezentowanych rozwiązań.

Każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat potwierdzający udział w imprezie.

Pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom za tak duże zainteresowanie CSP. W spotkaniach w całym kraju wzięło udział ponad 200 Uczestników – specjalistów z zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, padły setki pytań, wiele ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń. Dziękujemy również naszym Partnerom i mediom za zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne, a także promowanie wydarzenia w środowisku branżowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję CSP w przyszłym roku, w przygotowaniu nowe ciekawe tematy.

Źródło: www.csp-alpol.pl

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi