Axis Communiations 400px

Szanowni Partnerzy,

na początku grudnia, dokładnie 5.12.2017 o godz. 10:00 zaplanowaliśmy webinarium na temat AXIS Perimeter Defender.

AXIS Perimeter Defender to elastyczna, skalowalna aplikacja do analizy wideo, służąca do dozoru obwodowego i ochrony. Jest ona przeznaczona do wymagających, dużych instalacji.

Nie zwlekajcie, zarejestrujcie się już teraz!

AXIS Perimeter Defender

AXIS Perimeter Defender daje CI przewagę tam, gdzie zaczyna się ochrona — na obwodzie obiektów. To idealny sposób na wzmocnienie fizycznej kontroli dostępu w silnie strzeżonych obiektach, takich jak zakłady chemiczne, elektrownie i więzienia, a także w obrębie infrastruktury o krytycznym znaczeniu. Wraz z kamerami sieciowymi Axis, głośnikami tubowymi i oprogramowaniem do zarządzania dozorem wizyjnym, AXIS Perimeter Defender tworzy kompleksowe rozwiązanie dozoru wizyjnego dla skutecznej ochrony obwodowej.

Webinarium będzie prowadzone w języku polskim i będzie trwało ok. 45 minut. Link do webinarium i pozostałe szczegóły będą wysłane po dokonaniu rejestracji.

Pierwszy raz chcesz wziąć udział w webinarium? Zapraszamy tutaj po więcej informacji.

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół Axis Communications!

Źródło: www.axis.com/pl

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi