Polalarm 227x100
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM” zaprasza producentów oraz dystrybutorów elektronicznych i elektromechanicznych urządzeń oraz systemów przeznaczonych do ochrony osób i mienia, do udziału w

XVII edycji Konkursu

POLSKI MISTRZ TECHNIKI ALARMOWEJ 2018

im. Włodzimierza Kuczkowskiego.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie będą przyjmowane do dnia 31 stycznia 2018 roku na drukach Wniosku o udział w Konkursie. Wypełniony Wniosek (wraz z załącznikami) należy przesłać na adres Biura Zarządu Stowarzyszenia „POLALARM”: ul. Poleczki 40, 02-822 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przyznanie tytułów, nagród i wyróżnień w Konkursie nastąpi do dnia 12 marca, a uroczystość wręczenia nagród Laureatom odbędzie się w pierwszym dniu Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń „SECUREX 2018”. tj. 23 kwietnia 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na stoisku Stowarzyszenia na SECUREX 2018 prezentować będziemy urządzenia i systemy, które zajęły I miejsce w grupie oraz Laureata Głównej Nagrody "Złota Zbroja". W miarę możliwości postaramy się zaprezentować wszystkie produkty zgłoszone do Konkursu. Wszyscy Uczestnicy Konkursu będą mieli możliwość umieszczenia na naszym stoisku ulotek i folderów reklamowych z informacją o zgłoszonych do Konkursu wyrobach oraz zorganizowania krótkich prezentacji swoich wyrobów zaproszonym przez siebie gościom.

Regulamin Konkursu oraz Wniosek o udział w Konkursie zamieszczone są na stronie www.polalarm.org.
Bliższych informacji na temat Konkursu udziela Biuro Zarządu Stowarzyszenia „POLALARM” - tel. 22 626 90 31, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie !

Źródło: www.polalarm.org

Pin It

 

bg
pi