Polalarm 227x100
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM” zaprasza producentów oraz dystrybutorów elektronicznych i elektromechanicznych urządzeń oraz systemów przeznaczonych do ochrony osób i mienia, do udziału w

XVII edycji Konkursu

POLSKI MISTRZ TECHNIKI ALARMOWEJ 2018

im. Włodzimierza Kuczkowskiego.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie będą przyjmowane do dnia 31 stycznia 2018 roku na drukach Wniosku o udział w Konkursie. Wypełniony Wniosek (wraz z załącznikami) należy przesłać na adres Biura Zarządu Stowarzyszenia „POLALARM”: ul. Poleczki 40, 02-822 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przyznanie tytułów, nagród i wyróżnień w Konkursie nastąpi do dnia 12 marca, a uroczystość wręczenia nagród Laureatom odbędzie się w pierwszym dniu Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń „SECUREX 2018”. tj. 23 kwietnia 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na stoisku Stowarzyszenia na SECUREX 2018 prezentować będziemy urządzenia i systemy, które zajęły I miejsce w grupie oraz Laureata Głównej Nagrody "Złota Zbroja". W miarę możliwości postaramy się zaprezentować wszystkie produkty zgłoszone do Konkursu. Wszyscy Uczestnicy Konkursu będą mieli możliwość umieszczenia na naszym stoisku ulotek i folderów reklamowych z informacją o zgłoszonych do Konkursu wyrobach oraz zorganizowania krótkich prezentacji swoich wyrobów zaproszonym przez siebie gościom.

Regulamin Konkursu oraz Wniosek o udział w Konkursie zamieszczone są na stronie www.polalarm.org.
Bliższych informacji na temat Konkursu udziela Biuro Zarządu Stowarzyszenia „POLALARM” - tel. 22 626 90 31, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie !

Źródło: www.polalarm.org

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi