Największe wydarzenie biznesowe przemysłu zabezpieczeń w Środkowo – Wschodniej Europie nabiera nowej energii. W dniach 23-26.04.2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO, a wraz z nimi Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

 

securex logo pl 420px

 

 

Nowi zwiedzający, nowe tematy


Na terenie MTP spodziewanych jest blisko 35 000 fachowców, wśród nich elektroinstalatorzy, instalatorzy alarmów, systemów alarmowych, wykonawców zabezpieczeń, specjalistów IT, służby mundurowe, projektanci instalacji elektrycznych, architekci, inwestorzy, czy firmy ochroniarskie. Wystawcy targów SECUREX po raz pierwszy będą mieli tak nieskrępowaną możliwość gościć na stoiskach oprócz branżowców, m.in. przedstawicieli grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych, wytwórców i dystrybutorów konwencjonalnej energii elektrycznej i porozmawiać o ofercie dotyczącej energetyki przemysłowej, systemów automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

 

 

Platforma możliwości


Jeszcze przed targami organizatorzy uruchamiają intensywną kampanię informacyjną, która ma za zadanie przekazanie całej branży zabezpieczeń jak najszerszej wiedzy o tym, co w branży nowego i czego będzie można doświadczyć na samych targach. A będą to nowości produktowe i innowacyjne rozwiązania, także te nagrodzone w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. To także idealny moment na ogłoszenie premiery nowego rozwiązania/produktu, który firma z branży zabezpieczeń ma w planach wprowadzić na rynek, a dzieje się to w ramach KLUBU PREMIER targów SECUREX. Z kolei specjalna sekcja dla zaawansowanych technologicznie systemów sterowania budynkiem zgromadzi produkty/usługi wyróżnione znakiem JESTEM INTELIGENTNY – INTELIGENTNY BUDYNEK.

 

 

Biznes w makro skali


Tak rozbudowany blok wydarzeń to okazja do spotkań twarzą w twarz z jeszcze większą liczbą potencjalnych partnerów biznesowych zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego. Wystawcy mają pełne pole do zweryfikowania swojej oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. Czego oczekuje od nich rynek, w jakim kierunku poprowadzić rozwój firmy? Odpowiedzi na te pytania dadzą konkretne rozmowy biznesowe, które rozbrzmiewać będą w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich już w kwietniu.

 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

Okładka 6 2017

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

 Patronaty

 baner securex

  SECURITECH konf szkol

 Balt Military Expo 2018 240px

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi