Interceptor HD PTZ to przykład kamery, która jest wprost idealna do zadań specjalnych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji kamera nie ma konkurencji na rynku. Niezawodna, wzmocniona konstrukcja (IP68, IK10), pozwala zastosować urządzenie w najbardziej wymagających systemach zabezpieczeń.

 

HD Interceptor PTZ Camera

 

Interceptor HD PTZ ma rozszerzony zakres ruchów, co przy jej montażu dolnym redukuje do zera martwą strefę obserwacji. Oprócz podświetlacza podczerwieni wykorzystuje podświetlenie światłem białym. Dzięki temu możliwe jest śledzenie intruza nawet z odległości 225 metrów w rozdzielczości 1080p w kolorze. Dzięki zainstalowanej wycieraczce obraz z kamery jest czytelny, nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Interceptor HD PTZ występuje również w wersji z radarem, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do śledzenia intruza w całkowitej ciemności lub w złych warunkach atmosferycznych.

 

Kamera wykorzystuje najnowszy przetwornik obrazu Sony CMOS Starvis, co gwarantuje doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości HD w każdych warunkach oświetleniowych. Jest kompatybilna ze wszystkimi wersjami oprogramowania Control Center i stanowi część kompleksowego rozwiązania IndigoVision.

Dzięki tej kamerze żaden intruz nie może czuć się bezkarnie, naruszając obszar chroniony, a użytkownik ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji:

Miwi Urmet Sp. z o.o.
91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90 A
tel.: 42 616 21 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.miwiurmet.pl

 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

patronaty flow effect monitoring5.06

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi