Jako wiceprezes na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA), Verena Rathjen będzie odpowiedzialna za długofalowy sukces w regionie i strategię rozwoju firmy na dynamicznie rozwijającym się rynku, uwzględniającą poszerzone portfolio rozwiązań.

 

1

 

Axis to szybko rozwijająca się firma, która nieustannie wprowadza nowe produkty i rozwiązania. Aby wzmocnić naszą pozycję rynkową w coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu, musimy wprowadzić naszą organizację na nowe tory. Region EMEA, z uwagi na zajmowany obszar, jest niezwykle zróżnicowany i daje ogromne możliwości rozwoju. Kluczowym zadaniem Vereny Rathjen będzie strategiczna ekspansja Axis na tym rynku w ścisłej współpracy z regionalnymi zespołami menedżerów

- mówi Bodil Sonesson, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży w Axis.

 

Verena Rathjen ostatnio pełniła rolę wiceprezesa w firmie LEDVANCE, gdzie była odpowiedzialna za global SMART business i portfolio branży LED w Europie. Zasiadała także w radzie nadzorczej firmy. Doświadczenie na stanowiskach menedżerskich zdobyła m.in. w firmie Siemens i OSRAM, gdzie aktywnie promowała zmianę w kierunku inteligentnych rozwiązań i usług opartych o Internet rzeczy.

 

Moją ambicją jest praca z kompetentnymi i zdolnymi ludźmi oraz wspólne dążenie do rozwoju biznesu w służbie społeczeństwa. Podzielam wizję Axis oraz cel, jakim jest tworzenie inteligentniejszego i bezpieczniejszego otoczenia. W pełni odnajduję się w tym systemie wartości. Cieszę się, że będę mogła rozwijać nasze portfolio w regionie EMEA i podnosić standardy firmy nie tylko dla naszych klientów, ale też dla nas wszystkich - dodaje Verena Rathjen.

 

Wiceprezes na region EMEA to nowoutworzone stanowisko w strukturach firmy Axis. Verena Rathjen dołączyła do zespołu pod koniec 2017 roku. Na stałe pracuje w biurze w Monachium i bezpośrednio raportuje do wiceprezes ds. globalnej sprzedaży, Bodil Sonesson.

 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladkaomii 1 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

 Patronaty

 baner securex

  SECURITECH konf szkol

 Balt Military Expo 2018 240px

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi