1

 

Zapewnienie wysokiej jakości monitoringu może nastręczać problemów, zwłaszcza w miastach i obszarach zabudowanych. W tętniących życiem, zaludnionych miejscach widok jest często zasłonięty, a niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak deszcz mogą powodować zamazanie obrazu rejestrowanego przez obiektyw i sprzyjać gromadzeniu się zanieczyszczeń w urządzeniu i wokół niego.

Panasonic dokłada wszelkich starań, aby projektować kamery do systemów zabezpieczeń oraz systemy monitoringu o parametrach odpowiadających najwyższym standardom, zapewniające bezpieczeństwo w nadzorowanej strefie. Dzięki nim żadna chwila nie umknie uwagi — niezależnie od warunków.

Niniejsza wiadomość e-mail zawiera informacje na temat kamery kopułkowej o zakresie 360 stopni° i rozdzielczości 5 MP do zastosowań zewnętrznych, serii kamer PTZ do zastosowań zewnętrznych, rejestratora systemowego obsługującego przesyłanie strumieniowe z pełnym szyfrowaniem danych oraz aplikacji umożliwiającej wyszukiwanie produktów. Rozwiązania te świetnie się sprawdzają zwłaszcza w warunkach miejskich i cieszą się renomą urządzeń godnych zaufania i wyjątkowo opłacalnych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

 

2

 

Odporna na zniszczenia sieciowa kamera kopułkowa o rozdzielczości 5 mln pikseli i zakresie 360 stopni — do zastosowań zewnętrznych

Kamera Panasonic WV-S4550L(M) rejestruje najwyższej jakości obraz w najbardziej wymagających i szybko zmieniających się warunkach dzięki technologii Super Dynamic 108 dB. W porównaniu z innymi kamerami dookólnymi dużo wyraźniejsze i mniej zniekształcone są zwłaszcza detale (np. twarze i obiekty) na obrzeżach kadru rejestrowanego przez obiektyw „rybie oko” i to zarówno w ciemnych, jak i jasnych fragmentach obrazu.

Zastosowana technologia Smart Coding znacznie zmniejsza obciążenie sieci oraz ilość miejsca potrzebnego na zapisywane dane. Model WV-S4550L(M) pozwala również obniżyć koszty montażu i eksploatacji dzięki bardzo szerokiemu kątowi widzenia pojedynczej kamery.

 • Rozdzielczość 5 megapikseli do 30 kl./s
 • Technologia Super Dynamic Range do 108 dB zapewnia wyjątkową jakość obrazu w jasnym i ciemnym otoczeniu
 • Wysokiej jakości obiektyw zapewnia ostrzejsze i mniej zniekształcone detale obrazu na obrzeżu kręgu rybiego oka
 • Automatyczne ustawianie ostrości iA (intelligent Auto)
 • Technologia Smart Coding znacznie zmniejsza obciążenie sieci oraz ilość miejsca potrzebnego na zapisywane dane


 

 

 3

 

Odporna na warunki atmosferyczne kamera PTZ z powłoką ClearSight

 

Kamerę WV-X6531N zaprojektowano z myślą o rejestrowaniu wysokiej jakości obrazu w szczególnie wymagającym i szybko zmieniającym się otoczeniu oraz wyposażono w funkcję zoomu z inteligentną stabilizacją, poprawiającą widoczność w warunkach powodujących rozmycie obrazu. Dzięki zastosowanej powłoce ClearSight zapewnia lepszą widoczność, umożliwiając skuteczny monitoring, nawet gdy kamera znajduje się w miejscu narażonym na deszcz lub ochlapanie wodą. Naszej wyjątkowej powłoki ClearSight można nawet dotykać. Ułatwia to prace montażowo-serwisowe oraz ogranicza zakres koniecznej konserwacji i pozwala oszczędzać czas i zasoby.

Główne cechy i funkcje kamery WV-X6531N:

 • Rejestrowanie w rozdzielczości Full HD z szybkością 60 kl./s i bardzo szeroki zakres dynamiczny Super Dynamic 144 dB
 • Powłoka ClearSight zapewnia świetną widoczność nawet podczas deszczu dzięki zapobieganiu powstawaniu kropel
 • 40-krotny zoom optyczny i elektroniczna stabilizacja obrazu
 • Tryb dzienny/nocny (ICR) z czułością koloru

Kamerę WV-X6531N wyposażono ponadto w inteligentny system wykrywania zdarzeń drogowych Vehicle Incident Detection, który błyskawicznie wysyła alarmy do systemu zarządzania wideo/ruchem. Jest wbudowany w kamerę i nie wymaga dodatkowego serwera. Zachęcamy do obejrzenia wideo, w którym prezentujemy więcej informacji, oraz do zapoznania się z naszą gamą odpornych na działanie soli kamer PTZ. Zastosowano w nich śruby odporne na korozję solną oraz wbudowano w nie elektroniczną funkcję usuwania wilgoci zaprojektowaną specjalnie do użytku na terenach przybrzeżnych.

 

 

 

4

 

Bezpieczna komunikacja przez sieciowy rejestrator wideo

 

Bezpieczny i skalowalny rejestrator systemowy TURBO-RAID WJ-NX400 obsługuje streaming z pełnym szyfrowaniem danych oraz umożliwia podłączenie do 128 kamer. Dzięki obsłudze technologii Secure Communications umożliwia ponadto stworzenie skutecznego kompleksowego systemu zabezpieczeń IP sieci nadzoru przy zastosowaniu łącznie z bezpiecznymi kamerami i oprogramowaniem i-PRO Extreme. Zabezpiecza to systemy CCTV przed cyberzagrożeniami oraz gwarantuje ich zgodność z wymogami RODO.

Główne cechy i funkcje rejestratora WJ-NX400:

 • Łączna przepustowość 640 Mb/s (łącznie z przepustowością nagrywania wynoszącą 384 Mb/s)
 • 64 kanały z możliwością rozbudowy do 128 kanałów dla wejść kamer
 • Funkcja TURBO-RAID umożliwia szybkie odzyskiwanie macierzy RAID bez wpływu na wydajność i przepustowość nagrywania
 • Brak konieczności corocznych aktualizacji licencji

 

 

 

5

 

Łatwe znajdowanie optymalnych urządzeń dzięki wyszukiwarce produktów Panasonic

 

Czasem trudno znaleźć dokładnie to, czego szukamy. Dlatego właśnie przygotowaliśmy wyszukiwarkę produktów, która umożliwia znalezienie kamer i akcesoriów najlepiej odpowiadających konkretnym potrzebom. Jest ona dostępna w wersji na komputer stacjonarny oraz jako aplikacja, umożliwiając znalezienie modeli spełniających wymagania w konkretnym środowisku instalacji oraz dysponujących wymaganymi cechami, funkcjami i parametrami.

Komputer stacjonarny

Aplikacja

 

 

 

Pin It

 

bg
pi