1

 

Zapewnienie wysokiej jakości monitoringu może nastręczać problemów, zwłaszcza w miastach i obszarach zabudowanych. W tętniących życiem, zaludnionych miejscach widok jest często zasłonięty, a niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak deszcz mogą powodować zamazanie obrazu rejestrowanego przez obiektyw i sprzyjać gromadzeniu się zanieczyszczeń w urządzeniu i wokół niego.

Panasonic dokłada wszelkich starań, aby projektować kamery do systemów zabezpieczeń oraz systemy monitoringu o parametrach odpowiadających najwyższym standardom, zapewniające bezpieczeństwo w nadzorowanej strefie. Dzięki nim żadna chwila nie umknie uwagi — niezależnie od warunków.

Niniejsza wiadomość e-mail zawiera informacje na temat kamery kopułkowej o zakresie 360 stopni° i rozdzielczości 5 MP do zastosowań zewnętrznych, serii kamer PTZ do zastosowań zewnętrznych, rejestratora systemowego obsługującego przesyłanie strumieniowe z pełnym szyfrowaniem danych oraz aplikacji umożliwiającej wyszukiwanie produktów. Rozwiązania te świetnie się sprawdzają zwłaszcza w warunkach miejskich i cieszą się renomą urządzeń godnych zaufania i wyjątkowo opłacalnych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

 

2

 

Odporna na zniszczenia sieciowa kamera kopułkowa o rozdzielczości 5 mln pikseli i zakresie 360 stopni — do zastosowań zewnętrznych

Kamera Panasonic WV-S4550L(M) rejestruje najwyższej jakości obraz w najbardziej wymagających i szybko zmieniających się warunkach dzięki technologii Super Dynamic 108 dB. W porównaniu z innymi kamerami dookólnymi dużo wyraźniejsze i mniej zniekształcone są zwłaszcza detale (np. twarze i obiekty) na obrzeżach kadru rejestrowanego przez obiektyw „rybie oko” i to zarówno w ciemnych, jak i jasnych fragmentach obrazu.

Zastosowana technologia Smart Coding znacznie zmniejsza obciążenie sieci oraz ilość miejsca potrzebnego na zapisywane dane. Model WV-S4550L(M) pozwala również obniżyć koszty montażu i eksploatacji dzięki bardzo szerokiemu kątowi widzenia pojedynczej kamery.

 • Rozdzielczość 5 megapikseli do 30 kl./s
 • Technologia Super Dynamic Range do 108 dB zapewnia wyjątkową jakość obrazu w jasnym i ciemnym otoczeniu
 • Wysokiej jakości obiektyw zapewnia ostrzejsze i mniej zniekształcone detale obrazu na obrzeżu kręgu rybiego oka
 • Automatyczne ustawianie ostrości iA (intelligent Auto)
 • Technologia Smart Coding znacznie zmniejsza obciążenie sieci oraz ilość miejsca potrzebnego na zapisywane dane


 

 

 3

 

Odporna na warunki atmosferyczne kamera PTZ z powłoką ClearSight

 

Kamerę WV-X6531N zaprojektowano z myślą o rejestrowaniu wysokiej jakości obrazu w szczególnie wymagającym i szybko zmieniającym się otoczeniu oraz wyposażono w funkcję zoomu z inteligentną stabilizacją, poprawiającą widoczność w warunkach powodujących rozmycie obrazu. Dzięki zastosowanej powłoce ClearSight zapewnia lepszą widoczność, umożliwiając skuteczny monitoring, nawet gdy kamera znajduje się w miejscu narażonym na deszcz lub ochlapanie wodą. Naszej wyjątkowej powłoki ClearSight można nawet dotykać. Ułatwia to prace montażowo-serwisowe oraz ogranicza zakres koniecznej konserwacji i pozwala oszczędzać czas i zasoby.

Główne cechy i funkcje kamery WV-X6531N:

 • Rejestrowanie w rozdzielczości Full HD z szybkością 60 kl./s i bardzo szeroki zakres dynamiczny Super Dynamic 144 dB
 • Powłoka ClearSight zapewnia świetną widoczność nawet podczas deszczu dzięki zapobieganiu powstawaniu kropel
 • 40-krotny zoom optyczny i elektroniczna stabilizacja obrazu
 • Tryb dzienny/nocny (ICR) z czułością koloru

Kamerę WV-X6531N wyposażono ponadto w inteligentny system wykrywania zdarzeń drogowych Vehicle Incident Detection, który błyskawicznie wysyła alarmy do systemu zarządzania wideo/ruchem. Jest wbudowany w kamerę i nie wymaga dodatkowego serwera. Zachęcamy do obejrzenia wideo, w którym prezentujemy więcej informacji, oraz do zapoznania się z naszą gamą odpornych na działanie soli kamer PTZ. Zastosowano w nich śruby odporne na korozję solną oraz wbudowano w nie elektroniczną funkcję usuwania wilgoci zaprojektowaną specjalnie do użytku na terenach przybrzeżnych.

 

 

 

4

 

Bezpieczna komunikacja przez sieciowy rejestrator wideo

 

Bezpieczny i skalowalny rejestrator systemowy TURBO-RAID WJ-NX400 obsługuje streaming z pełnym szyfrowaniem danych oraz umożliwia podłączenie do 128 kamer. Dzięki obsłudze technologii Secure Communications umożliwia ponadto stworzenie skutecznego kompleksowego systemu zabezpieczeń IP sieci nadzoru przy zastosowaniu łącznie z bezpiecznymi kamerami i oprogramowaniem i-PRO Extreme. Zabezpiecza to systemy CCTV przed cyberzagrożeniami oraz gwarantuje ich zgodność z wymogami RODO.

Główne cechy i funkcje rejestratora WJ-NX400:

 • Łączna przepustowość 640 Mb/s (łącznie z przepustowością nagrywania wynoszącą 384 Mb/s)
 • 64 kanały z możliwością rozbudowy do 128 kanałów dla wejść kamer
 • Funkcja TURBO-RAID umożliwia szybkie odzyskiwanie macierzy RAID bez wpływu na wydajność i przepustowość nagrywania
 • Brak konieczności corocznych aktualizacji licencji

 

 

 

5

 

Łatwe znajdowanie optymalnych urządzeń dzięki wyszukiwarce produktów Panasonic

 

Czasem trudno znaleźć dokładnie to, czego szukamy. Dlatego właśnie przygotowaliśmy wyszukiwarkę produktów, która umożliwia znalezienie kamer i akcesoriów najlepiej odpowiadających konkretnym potrzebom. Jest ona dostępna w wersji na komputer stacjonarny oraz jako aplikacja, umożliwiając znalezienie modeli spełniających wymagania w konkretnym środowisku instalacji oraz dysponujących wymaganymi cechami, funkcjami i parametrami.

Komputer stacjonarny

Aplikacja

 

 

 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladkaomii 1 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

 Patronaty

 baner securex

  SECURITECH konf szkol

 Balt Military Expo 2018 240px

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi