złoty medal

 

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Forum Technologii Cyfrowych Poznań Media Expo 2018

 

 

  1. Antena DVB-T dookólna GALA
    DPMSolid Limited Sp.k., Oborniki Wielkopolskie
    Pawilon 8 stoisko 46
  2.  
  3. ODBIORNIK NAZIEMNEJ TELEWIZJI CYFROWEJ “COMSAT TE 1060 HD”
    COMSAT Sp. z o.o. Sp.k., Poznań
    Pawilon 8 stoisko 46
  4.  
  5. Zestaw Internetu Domowego 300
    InterPhone Service z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat, Mielec
    Zgłaszający: CYFROWY POLAST Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 8 stoisko 46

 

Lista produktów nagrodzonych:

 

 

 

złoty medal

 

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2018

 

  1. 3x 2 Mpx Kamera multisensorowa 180º HDCVI, tulejowa
    Dahua Technology Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 8A stoiska 12, 13
     
  2. APS-180-LOOP. Moduł linii pętlowych z izolatorami
    G + M ELEKTRONIK AG, Szwajcaria
    Zgłaszający: SCHRACK SECONET POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 8 stoisko 4
     
  3. ARGUS 3D
    TELBUD S.A., Poznań
    Pawilon 7 stoisko 10
     
  4. Bezzałogowy Statek Powietrzny DC-01 Mucha wraz z głowicą obserwacyjną oraz Lekką Mobilną Stacją Kierowania i Kontroli
    UAVS Poland Sp. z o.o., Kraków
    Pawilon 7A stoisko 25
     
  5. CENTRALA STERUJĄCA AUTOMATYKĄ POŻAROWĄ TYPU AFG-3
    AFG ELEKTRONIKA PRZEMYSŁOWA Maciej Garczarek, Poznań
    Pawilon 8 stoisko 19
     
  6. Detektor zasysający VESDA-E, model VEA-040-A10
    XTRAILS Pty Ltd., Australia
    Zgłaszający: XTRALIS UK Ltd., Wielka Brytania
    Pawilon 8 stoisko 3
     
  7. FFT AURA Ai-2 - światłowodowy system ochrony perymetrycznej
    LINC Polska Sp. z o.o., Poznań
    Pawilon 7A stoisko 6
     
  8. Integral WAN – sieć central sygnalizacji pożarowej i sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi serii Integral IP. Integracja obiektów rozproszonych
    SCHRACK SECONET AG, Austria
    Zgłaszający: SCHRACK SECONET POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 8 stoisko 4
     
  9. INTEGRUM oprogramowanie dedykowane do zarządzania rozproszonymi instalacjami systemów bezpieczeństwa
    SATEL Spółka z o.o., Gdańsk
    Pawilon 8A stoisko 3
     
  10. Kamera bispektralna TPC-BF2120
    Dahua Technology Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 8A stoiska 12, 13
     
  11. Kamera DS-2DF6A236X – AEL
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
     
  12. Kamera DS-2TD2636-10/15
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
     
  13. Kamera DS-2TD8166-180ZE2F
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
  14. Kamera obrotowa 2DF8250I5X – AEL(W)
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
     
  15. Kamera obrotowa DS– 2DF8225IH – AEL DarkFighterX
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
     
  16. Kamera panoramiczna DS-2CD6A64F – IHSNFC2
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
     
  17. MiniVES Zintegrowany kompaktowy system
    AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o., Gdańsk
    Pawilon 8 stoisko 13
     
  18. NKB5000 Klawiatura sieciowa
    Dahua Technology Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 8A stoiska 12, 13
     
  19. Rejestrator iDS – 96128NXI – I24
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
     
  20. Rejestrator pentabrydowy XVR5216AN-4KL-16P
    Dahua Technology Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 8A stoiska 12, 13
     
  21. Rozwiązanie do rozpoznawania twarzy iDS-2CD8426G0/F-I + iDS-9632NXI – I8/4F
    Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd., Chiny,
    Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 7
     
  22. SAFESTAR
    DMSI Software Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 44
     
  23. SAGITTARIUS® - PIERWSZY KOMPLETNY BEZPRZEWODOWY SYSTEM DETEKCJI POŻARU
    ARGUS Security S.r.l., Włochy
    Zgłaszający: CREATIO ARKADIUSZ WALIGÓRA, Milicz
    Pawilon 7A stoisko 16
     
  24. SAIK TUBE
    BT ELECTRONICS Sp. z o.o., Kraków
    Pawilon 7 stoisko 4
     
  25. Senstar LM100
    RABAN sp. z o.o., sp.k., Swarzędz
    Pawilon 8A stoisko 16
     
  26. SOMFY ONE +
    Somfy Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7 stoisko 40
  27. SYGNALIZATOR GŁOSOWY POŻAROWY SGPgw2
    W2 Włodzimierz Wyrzykowski, Białe Błota
    Pawilon 8 stoisko 21
     
  28. System zasilania DSO 24V do systemu Paviro firmy Bosch
    PULSAR Krzysztof Bogusz Sp. j., Łapczyca
    Pawilon 8A stoisko 15
     
  29. VARYA PERIMETER
    RONYO TECHNOLOGIES S.R.O., Czechy,
    Zgłaszający: RCS Engineering s.r.o., Czechy
    Pawilon 7A stoisko 25
     
  30. ZESTAW DO MOBILNEGO PROGRAMOWANIA CENTRAL ALARMOWYCH Z APLIKACJĄ AVA INSTALL APP
    EBS Sp. z o.o., Warszawa
    Pawilon 7A stoisko 1

 

 Lista produktów nagrodzonych:

 

 

Pin It

 

bg
pi