20180912 MSPO gala

Nagroda PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ dla produktu najlepiej służącego podniesieniu poziomu bezpieczeństwa żołnierzy Sił Zbrojnych RP

  • Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z Gdyni za okrętowy system zarządzania walką SCOT

Wyróżnienie  MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

  • Rosomak Spółka Akcyjna z  Siemianowic Śląskich, WB Electronics S.A.  z Ożarowa Mazowieckiego - podwykonawca za wóz dowodzenia na platformie systemowej KTO 8x8

Nagroda DEFENDER

  • Aviomet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne z Warszawy za radioteodolitowy system sondażowy atmosfery RSSA BAR
  • TELDAT Sp. z o.o. Sp.K. z Bydgoszczy za SWD C3IS JAŚMIN
  • PCO S.A. z Warszawy za optoelektroniczny zestaw modernizacyjny do czołgu LEOPARD 2A4
  • Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych z Warszawy za system informatyczny wspierający proaktywne zarządzanie bezpieczeństwem lotów w Służbie Ruchu Lotniczego SZ RP-TURAWA-MATS
  • ARPOL Narzędzia Profesjonalne z o.o. z Osielska za wyposażenie kontenerowego warsztatu remontu uzbrojenia
  • Konsorcjum: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego z Warszawy - lider; Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych z Warszawy; MSP Marcin Szender z Warszawy za tarczę powietrzną TP-1- system oceny strzelań do celów powietrznych
  • Mesko S.A.,  Skarżysko-Kamienna - lider; Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia z  Zielonki za pocisk rakietowy M-21 FENIKS HE
  • Konsorcjum: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego z  Warszawy - lider; Akademia Marynarki Wojennej z GdyniPIT-RADWARA. z Warszawy; Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. z Tarnowa za 35 mm okrętowy system uzbrojenia (OSU-35)
  • LUBAWA S.A. z Ostrowa Wielkopolskiego za lekki kombinezon odłamkoodporny-trudnopalny
  • Advanced Protection Systems Sp.z o.o. z Gdyni za CTRL+SKY- wielosensorowy system detekcji i neutralizacji dronów

Nagroda Komendanta Głównego Straży Granicznej – „LAUR GRANICZNY”

  • GRUPA WB-FLYTRONIC S.A. z  Gliwic zaFLYEYE SYSTEM OBSERWACYJNY

Nagroda Komendanta Głównego Policji

  • LUBAWA S.A. z Ostrowa Wielkopolskiego za kamizelkę kamuflowaną „MARS”

Nagroda Główna Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych Zbrojnych za zwycięstwo w konkursie „Najlepsza prezentacja – najlepsze stoisko”

  • Inspektorat Sił Powietrznych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych
  • wyróżnienie dyplomem dla I Pomorskiej Brygady Logistycznej z Bydgoszczy

Nagroda Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej

  • Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A., Panki za DROMADER - zintegrowany system przenoszenia uzbrojenia i wyposażenia

Nagroda Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych

W kategorii szkolenie:

  • Centrum Szkolenia Logistyki z Grudziądza za system szkolenia specjalistów służb technicznych pojazdu JELCZ 442.32

W kategorii innowacyjność:

  • 4 Regionalna Baza Logistyczna z Wrocławia za dostosowanie pojazdu mercedes 250GD do wersji ZWD-WOLF wersja pl

Wyróżnienia specjalne:

  • 3 Regionalna Baza Logistyczna z Krakowa za stanowisko do konserwacji wewnętrznej turbinowych silników lotniczych
  • 2 Regionalna Baza Logistyczna z Warszawy za stanowisko do sprawdzania szczelności masek MP5 i MP6
  • 1 Regionaln Baza Logistyczna z Wałcza za stend systemu wieżowego HIFIST z armatą 30 mm
  • 10 Brygada Logistyczna z Opola za stanowisko do ładowania butli przeciwpożarowych systemu DEUGRA do czołgu LEOPARD 2A4
  • 10 Brygada Logistyczna z Opola za adaptację aparatowni diagnostyczno-remontowej ADR na podwoziu STAR 1466

Nagroda Specjalna Ministra Przedsiębiorczości i Technologii dla Najlepszego Eksportera Uzbrojenia

  • Zakłady Chemiczne „NITRO-CHEM” S.A. z Bydgoszczy 
  • WB GROUP

Nagroda Prezesa Zarządu Targów Kielce

  • SPARTAQS Sp. z o.o. z Katowic za Prometheus - niewidzialny dronoid z powłokami dyspensyjnymi

Medale za aranżację stoiska targowego i sposób promocji 

Wyróżnienia za atrakcyjny i interesujący sposób prezentacji stoiska:

  • AEROSPACE LONG MARCH INTERNATIONAL TRADE CO. LTD, Chiny (G-66)
  • BAE Systems (Poland) Sp. z o.o., Warszawa (F-49)
  • ELBIT SYSTEMS, Izrael (E-37)
  • IMI SYSTEMS Ltd., Izrael (E-36)
  • INSTYTUT LOTNICTWA, Warszawa (D-6)
  • MOTOR SICH JSC, Ukraina (G-70)
  • PAGACZ I SYNOWIE Sp. z o.o., Toruń (G-71)
  • RADIOTECHNIKA MARKETING Sp. z o.o., Kąty Wrocławskie (F-32)

 Medale za oryginalny i nowatorski styl wystąpienia targowego:

  • CENZIN sp. z o.o., Warszawa (E-14)
  • GRIFFIN GROUP S.A. DEFENCE Sp.k., Warszawa (E-27)
  • LEONARDO, Włochy (E-22)
  • Lockheed Martin Corporation, USA (F-26)
  • Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o., Kutno (D-26)
  • RAYTHEON CO, USA (E-30)
  • SE SFTF "PROGRESS" / State Enterprise “Specialized Foreign Trade Firm “PROGRESS”, Ukraina (D-49)
  • WB GROUP, Ożarów Mazowiecki (F-8)
  • Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia, Zielonka (D-3)
  • Za organizację wystąpienia zbiorowego dla POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ S.A. z Radomia (Hala C)
Pin It

 

bg
pi