20181008 IRDB stopka pazdziernik 2018 2

Od ponad trzech lat, trzy zaprzyjaźnione firmy: Zakłady Kablowe Bitner, Kontakt Simon S.A. oraz Miwi Urmet Sp. z o.o. cyklicznie organizują konferencję „Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa”. Najbliższa, październikowa edycja tej konferencji jest edycją jubileuszową – to już X spotkanie z tego cyklu. Nie można przy tej okazji nie nadmienić, że grono firm partnerujących temu wydarzeniu z edycji na edycję się powiększa. Tym razem oprócz wyżej wymienionych firm – głównych organizatorów wydarzenia, firmami partnerującymi - współorganizatorami, których przedstawiciele wygłoszą na konferencji swoje prelekcje są: Assmann, Eaton, ETI, Finder, Hybryd, oraz Theusled.

„Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa” to m.in. szeroka tematyka spotkania, wymiana wiedzy i doświadczeń w gronie specjalistów i ekspertów, możliwość poszerzenia i zacieśnienia bezpośrednich kontaktów branżowych i biznesowych. Od pierwszej edycji konferencja cieszyła i nadal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Goście, tego dwudniowego spotkania, zapraszani bezpośrednio przez organizatorów i partnerów, mogą wysłuchać interesujących prelekcji, poszerzyć wiedzę, poznać nowości produktowe będące w ofercie organizatorów, uczestniczyć w dyskusjach zarówno tych formalnych jak i mniej formalnych. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji jest uroczysta kolacja wraz z atrakcją wieczoru.

Patronat medialny nad organizacją imprezy objął wydawca czasopisma Ochrona Mienia i Informacji oraz portal elektro.info.pl. Serdecznie dziękujemy.

Pin It

 

bg
pi