20190121 SOINEXTRA 180x100

Wiosenna, północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Otwarcie Rejestracji.

20.03-21.03.2019r. w hotelu Marina Club 5*, w Sile k. Olsztyna odbędzie się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

Spin Extra 2019 to wydarzenie skierowane do profesjonalistów, które konsoliduje branżę niskich prądów. Zagadnienia omawiane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i rozwiązania eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szerokie portfolio specjalizacji z branży niskich prądów.

Podczas SPIN Extra 2019 projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, aby współtworzyć wartościową przestrzeń do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców omówią efektywne rozwiązania na konkretnych przykładach.

Partnerzy, którzy już potwierdzili swój udział w wiosennej edycji to m.in.: ABB, Acer, APA GROUP, BKT Elektronik, DRX GROUP, D+H, GiP, HELUKABEL, Impakt, IndigoVision, Mercor, Tp-Link, Western Digital, Veracomp z Extreme Networks.

Podczas dwóch dni konferencji, hotel Marina Club 5* stanie się miejscem wypełnionym najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii niskoprądowych.

SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.

Rejestracja: https://spin.lockus.pl/rejestracja/

Termin: 20-21.03.2019

Miejsce: Hotel marina Club 5*, Siła k. Olsztyna

Kontakt dla Uczestników: Łukasz Haliniak | 48 603 302 747 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla Partnerów:

Małgorzata Mogilska |+48 605 868 610 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Owsiak |+48 603 748 838 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej info: www.spin.lockus.pl, www.facebook.com/SPINiSPINExtra

Pin It

 

bg
pi