20190219 konferencja baner

W dzień kobiet odbędzie się I Konferencja pt. „Pomorze Zachodnie w projektach i realizacjach z branży zabezpieczeń p.poż. oraz akustyki budowlanej”. Firma pAudio Technologies w imieniu własnym oraz pozostałych partnerów serdecznie zaprasza do Szczecina.

Zakres wystąpień i paneli dyskusyjnych będzie obejmował zagadnienia z obszaru zabezpieczeń ogniochronnych, systemu DSO, nagłośnienia w miejscach publicznych, ochrony pożarniczej, wytycznych UE w tym zakresie, a także omówienie ciekawych i praktycznych case study. Wykłady poprowadzą eksperci z zakresu pożarnictwa i ochrony p.poż. oraz przedstawiciele firm z branży (pAudio Technologies, Siemens, Tikkurila, Promat, Rockfon, S-Cabling). Konferencja branżowa organizowana jest pod patronatem honorowym i medialnym CNBOP-PIB, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Zachodniopomorski SITP.

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2019 roku w Centrum Kultury Euroregionu CKE Stara Rzeźnia w Szczecinie. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji znajdą więcej informacji na stronie: www.paudio.pl/pl/doniesienia/

Pin It

 

bg
pi