Instalacje

Bosch ST14a 10.17 200px

 

Nowy rozdział w zastosowaniach wykraczających poza branżę zabezpieczeń

Dotychczas poziom szczegółowości był kluczowym parametrem kamer dozorowych, ponieważ wyraźny obraz w każdych warunkach jest najważniejszym gwarantem wysokiego poziomu bezpieczeństwa. To prawda, że personel ochrony musi dobrze widzieć wszystkie ważne informacje, aby szybko zareagować i podjąć odpowiednie działania. Ale co w sytuacji, gdy poruszający się obiekt opuści pole widzenia kamery?

Ten problem rozwiązuje seria sieciowych kamer PTZ AUTODOME IP. Umożliwiają one użytkownikom ręczne śledzenie poruszających się osób – także z prędkością będącą zdecydowanie poza zasięgiem pola widzenia kamery stałopozycyjnej.

Bosch ST13a 10.17 200px

Rewolucyjne sposoby wykorzystania danych wideo pomagają podejmować trafniejsze decyzje biznesowe

Bosch przedstawia całkowicie nowy program inteligentnych kamer w średnim przedziale cen. Nowe kamery stałopozycyjne w obudowie kopułkowej (FLEXIDOME) i kamery w obudowie typu bullet (DINION) IP 4000i, IP 5000i i IP 6000i są teraz wyposażone w zintegrowaną, inteligentną funkcję Essential Video Analytics oferowaną w standardzie. Dzięki niej kamery sieciowe interpretują rejestrowany obraz i generują metadane, które nadają nagraniom sens i strukturę. Użytkownicy mogą teraz nie tylko rejestrować i archiwizować obraz, lecz także wykorzystywać metadane dodawane do materiałów wideo w celu poprawy standardu bezpieczeństwa oraz podejmowania trafniejszych decyzji biznesowych w oparciu o liczne dane statystyczne.

 

Radar scan 360 Linc Polska 200px

Radary Scan 360 już dostępne w LINC Polska!


Radary Scan 360 można już znaleźć w ofercie LINC Polska. To innowacyjne rozwiązania wykorzystujące zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału, rozwijaną przez producenta od ponad 20 lat.


Radary marki Scan 360 mogą działać zarówno samodzielnie – generując alarm w przypadku wykrycia zagrożenia – jak i w połączeniu z kamerą termowizyjną oraz/ lub tradycyjną światła widzialnego. W przypadku wygenerowania alarmu przez radar, kamera zostaje nakierowana na określony cel.

Axis Communiations

KOMUNIKAT PRASOWY
Warszawa, 3 października 2017

Axis wprowadza radar do systemów zabezpieczeń

Axis Communications poszerza swoje już bogate portfolio produktów o urządzenia wykorzystujące technologię radarową, która pozwala wyeliminować wiele błędnych alarmów w ramach monitorowania otwartych przestrzeni. Nowe rozwiązania zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający ich łatwą instalację i integrację z istniejącymi systemami zabezpieczeń.

System nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy PAVIRO firmy Bosch oferuje teraz nowe rozwiązania w zakresie sprzętu i oprogramowania, które rozszerzają funkcjonalność i umożliwiają stosowanie systemu w większych instalacjach dzięki najnowocześniejszej technologii IP.

DH Logotyp 200px

Nagroda dla centrali D+H „made in Poland”

Targi ENERGETAB w Bielsku-Białej dobiegły końca. Firma D+H może być szczególnie zadowolona z ich przebiegu, ponieważ otrzymała wyróżnienie za centralę panelową RZN 43xx-E produkowaną w Polsce. Centrala D+H została uznana za jeden z najciekawszych produktów 30. edycji Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich.

ST09c 09.17 200px

Długi czasy dojazdów to już przeszłość, przynajmniej dla wielu mieszkańców Stambułu. W związku z otwarciem nowego tunelu euroazjatyckiego, dotychczasowy czas podróży skrócił się ze 110 do 15 minut.

Najbardziej zaawansowany technologicznie tunel podmorski łączący europejską i azjatycką część Stambułu, znajduje się na głębokości prawie 107 metrów pod poziomem morza. Bosch odgrywa kluczową rolę w przedsięwzięciu, jako dostawca kompleksowego systemu zabezpieczeń, składającego się z systemu dozoru wizyjnego, systemu sygnalizacji pożaru i systemu kontroli dostępu. Wszystkie systemy są zintegrowane w ramach Building Integration System (BIS).

noktowizyjna lornetka electrooptic fortis 21 z rejestratorem 200px

Electrooptic – nocne obserwacje dla służb, wojska i osób prywatnych

Obserwacja terenu w dzień wymaga sprawnego oka i precyzyjnej lunety lub obiektywu kamery. Jednak ten sam teren w nocy nie jest już tym samym środowiskiem. Noc stwarza zupełnie inne warunki i wymusza odnalezienie się w nich. Dlatego po zmroku najważniejszą kwestią staje się jakość noktowizji lub termowizji. O ile większość producentów zapewnia dostosowanie się do problematycznych, nocnych warunków, o tyle dla marki Electrooptic takie warunki nie są problemem, a korzyścią.

Wszystko za sprawą misji, jaką od 1996 roku, Electrooptic sukcesywnie wdraża w życie – kluczem do najskuteczniejszej nocnej obserwacji jest nieustanne stawianie na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest celownik termowizyjny Legat R Smart wyposażony w bardzo czuły sensor mikrobolometryczny, a także jasny obiektyw o ogniskowej 50 mm. Dzięki temu obraz jest klarowny i wyraźny – niezależnie od otoczenia. Co więcej, za sprawą modułu Wi-Fi może on być bezprzewodowo przesyłany na urządzenia mobilne znajdujące się w promieniu 100 metrów.

Yale padlock water2 200px

Przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnie testowały kłódki ASSA ABLOY

Jaki jest przepis na poznanie potrzeb i preferencji swoich klientów? Po prostu z nimi rozmawiać. Dialog zdecydowała się podjąć firma ASSA ABLOY uruchamiając program „Sezon na bezpieczeństwo”, skierowany do przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych z całej Polski. Przez kilka miesięcy pracownicy tego sektora testowali kłódkę PLM 330 z serii Super Weather Proof SWP, a wszystko po to, by na koniec podzielić się swoimi spostrzeżeniami z producentem.

Firma Assa Abloy tworzy produkty w pełni dopasowane do potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Aby poznać ich preferencje często prowadzi konsultacje z potencjalnymi użytkownikami jej urządzeń oraz zaprasza do ich testowania. Nie bez powodu marka od lat wiedzie prym w branży systemów zabezpieczeń.

HID e book 200px

Zaktualizowanie starszej technologii i dostosowanie jej do nowego standardu kontroli dostępu jest ważną inicjatywą. Najnowsze osiągnięcia znacznie ułatwiają wrowadzanie tego typu rozwiązań. Organizacje mogą teraz przechodzić od starszych rozwiązań do bardziej dynamicznych technologii kontroli dostępu, które są bardziej wartościowe,jednocześnie spełniając najwyższe standardy zachowania poufności danych, wygody użytkowania i elastyczności.

Ewolucja ta niesie ze sobą zmiany na wielu poziomach, co stanowi szansę na usprawnienie organizacji, a nie zakłócenie jej działalności.

 


Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMiI 5 2017 750px

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 Bezpieczna Gmina 240px

Zarządzanie kryzysowe 240 px

Granice 240px

Balt Military Expo 2018 240px

 

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga