Projekty

Zastosowanie sygnalizatorów dźwiękowych ma w przypadku przemysłu bardzo ważne znaczenie. Chronią one personel zakładów i osoby postronne przed zagrożeniami, informują o sytuacjach niebezpiecznych i nietypowych, a niekiedy służą także do przekazywania różnych innych komunikatów. 2017 3 52 1Sektor z nimi związany od czasu wstąpienia Polski w Unii Europejskiej silnie się rozwinął, na co duży wpływ miały przepisy dotyczące bezpieczeństwa maszyn oraz konieczności stosowania sygnalizatorów w obiektach budowlanych, pojazdach i infrastrukturze.

Elementy wjazdu zazwyczaj stanowią terminale wjazdowe, szlabany wjazdowe oraz dwie pętle indukcyjne. 2017 3 52 1Do aktywacji terminala dochodzi wraz z najechaniem na pierwszą pętlę – tak w skrócie można opisać zasadę działania typowego systemu parkingowego.

Jak walczyć z terroryzmem, handlem narkotykami i przemytem? Jednostki Policji korzystają ze specjalistycznych urządzeń do detekcji i2017 3 52 1 identyfikacji materiałów niebezpiecznych. W branży profesjonalnych detektorów liderem jest Laser Detect Systems.

Elektroniczne zabezpieczenia techniczne, w tym systemy alarmowe, aby spełnić swoje zadanie, 2017 3 52 1muszą być jak najlepiej dopasowane do preferencji użytkowników i typu chronionego obiektu. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze urządzeń SSWiN?

Systemy monitoringu instalowane w środkach komunikacji publicznej zwiększają bezpieczeństwo i 2017 3 52 1komfort podróżowania. Założeniem rozwiązań tego typu jest możliwość szybkiego zidentyfikowania sprawców wandalizmu i innych wykroczeń.

Panasonic wprowadził nowy system wideodomofonowy VL-VN1900 oparty na protokole IP. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o dużych obiektach, które wymagają integracji pomiędzy różnymi systemami w budynku, np. monitoringu, kontroli dostępu czy telefonicznym.

Nowy model (VL-VN1900) współpracuje z wieloma urządzeniami, w tym kamerami CCTV, telefonami SIP
i rejestratorami sieciowymi. Przy wykorzystaniu technologii Power over Ethernet system można podłączyć za pomocą pojedynczego kabla, co zmniejsza złożoność instalacji oraz jej koszt.
System może wówczas obsługiwać do 2000 urządzeń SIP przy użyciu standardowego PoE z dodatkiem modułu sterującego.

 

VL MN1000

 

- Nowe obiekty często mają już infrastruktrę kablową opartą na protokole IP. Dzięki temu zainstalowanie systemu wiedodomofonowego IP jest stosunkowo proste – mówi Ye-Un Lee, Marketing Manager
w Panasonic Video Intercom. – W odróżnieniu od analogowych systemów wideodomofonowych, rozwiązanie oparte na protokole IP spełnia wymagania dużego budynku mieszkalnego, ponieważ może obsługiwać wiele sesji jednocześnie.
 Jest ono również znacznie korzystniejsze dla większych inwestycji, gdyż wspiera dużo więcej urządzeń - dodaje Ye-Un Lee.

W ramach systemu wprowadzony został nowy monitor pokojowy VL-MN1000. Jest to 7-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy LCD, który łączy się z kamerą Panasonic IP oraz jest zintegrowany
z elektronicznymi zamkami, co umożliwia sterowanie dostępem bezpośrednio z monitora.

System wideodomofonowy IP oferuje również nowe panele wejściowe - do drzwi oraz holu. Zawierają one kamerę szerokokątną oraz czytniki RFID obsługujące karty wejściowe - maksymalnie pięć na jednego mieszkańca.

 

VN1500 IC card

 

 

Oprócz tego dostępny jest tryb recepcji, który umożliwia przekierowanie połączeń przychodzących. Mogą być one kierowane do recepcji zamiast do mieszkania, zapewniając mieszkańcom spokój na przykład nocą.

System oferuje również funkcję nagrywania, dzięki której możliwe jest nagrywanie wideo i dźwięku, a także zapis nieruchomych obrazów.

Rozwiązanie zostanie zaprezentowane podczas tegorocznych targów IFSEC w Londynie.

Więcej informacji na temat systemów zabezpieczeń Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/systemy-zabezpieczen/.

 

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU jest europejskim oddziałem firmy Panasonic Systems Communications Company, który w ramach Panasonic dostarcza rozwiązania dla biznesu. Celem PSCEU jest usprawnienie działania przedsiębiorców oraz podniesienie efektywności
i wydajności ich organizacji. PSCEU pomaga w rejestracji, przetwarzaniu i przesyłaniu danych wszelkiego typu: obrazu, głosu oraz tekstu. Oferta produktów obejmuje m.in. centrale abonenckie PBX, drukarki dokumentów, profesjonalne kamery, projektory, wielkoformatowe monitory, wytrzymałe komputery przenośne i alarmy przeciwpożarowe. Zatrudniając ok. 350 osób, dysponując wiedzą inżynierską oraz możliwościami globalnego zarządzania projektami, PSCEU oferuje szereg możliwości na rynkach, na których działa. Więcej informacji o rozwiązaniach profesjonalnych Panasonic znajduje się pod adresem:
http://business.panasonic.pl/.

 

VN1900 Parking gate

 

 

PSCEU składa się z pięciu działów produktowych:

Rozwiązania komunikacyjne, obejmujące m.in. profesjonalne skanery, drukarki wielofunkcyjne, systemy telefonii i terminale SIP.

Produkty komputerowe,który pomagają pracownikom mobilnym w podniesieniu wydajności pracy, za pomocą wzmocnionych notebooków Toughbook i tabletów Toughpad oraz systemom EPOS (ang. Electronic Point of Sale). Jako lider rynku europejskiego, Panasonic osiągnął w 2014 roku 70,1-procentowy udział pod względem uzyskanych przychodów i 57,1-procentowy udział na rynku wzmocnionych tabletów (VDC, marzec 2015 r.).

Kamery profesjonalne,oferujące doskonałą jakość obrazu zarówno w przypadku rozwiązań audiowizualnych i emisyjnych, jak i medycznych rozwiązań wizyjnych (IMV).

Systemy zabezpieczeń, obejmujące kamery dozorowe i rejestratory, systemy interkomu wideo, rozwiązania kontroli dostępu, a także alarmy antywłamaniowe oraz przeciwpożarowe.

Systemy wizualne, czyli dział obejmujący projektory i monitory profesjonalne. Panasonic oferuje najszerszą gamę produktów wizualnych i jest liderem europejskiego rynku z prawie 44-procentowym udziałem pod względem uzyskanych przychodów (Futuresource, dane za pierwszy kwartał 2015 roku dla projektorów powyżej 5 tys. ANSI lm z wyłączeniem projektorów 3D r.).

 

O Panasonic Europe:

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii technologii elektronicznej oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od czasu powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które w roku finansowym zakończonym 31 marca 2015 r., zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7,72 bilionów jenów (55,5 miliarda euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, zapewniając swoim klientom lepsze życie i lepszy świat. Więcej informacji
o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem
http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

 

Kontakt dla mediów:

United PR:

Emilia Szarawarska

Account Manager

tel. +48 22 845 24 50 ex. 106

mobile + 48 533 146 076

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

iCAM MobileHDNajnowsza kamera mobilna HD do monitoringu imprez masowych i ochrony tymczasowej.

 

iCAM-MobileHD firmy CAMSAT to mobilna, szybkoobrotowa kamera HD z wbudowanym rekorderem obrazów przez 90 dni oraz łącznością bezprzewodową LTE i WiFi. Posiada akumulator gwarantujący 12h ciągłej pracy. Zaprojektowany tak, aby umożliwić bardzo łatwe i szybkie zmiany lokalizacji oraz wszechstronne zasilanie np. z ulicznych latarni oświetleniowych lub samochodów (230V, 24V, 12V).

Więcej na www.camsat.com.pl/iCAM

 

 

Wisenet P SeriesHanwha Techwin wprowadza do oferty 3 nowe kamery Samsung serii Wisenet P z kompresją H.265 i technologią WiseStream, która wspomaga proces kompresji poprzez dynamiczne sterowanie procesem kompresji zależne od zawartości ruchu w obserwowanej scenie. Dzięki obu funkcjonalnościom zajętość pasma i zapotrzebowanie na pamięć masową do przechowywania obrazów o rozdzielczości 12MP, wytwarzanych przez kamery Wisenet P, są na podobnym poziomie jak w kamerach Full HD z kompresją H.264.

Axis Q1659 85mm angle left 1607 hi lowAxis zaprezentował pierwszą kamerę z zaawansowaną optyką firmy Canon. Nowa kamera AXIS Q1659 podnosi poprzeczkę w zakresie jakości obrazu oferowanego przez systemy monitoringu wizyjnego. Urządzenie, w którym wykorzystano zaawansowaną matrycę oraz obiektywy Canon EF-EF-S, jest typowym dla produktów firmy Axis przykładem elastyczności, łatwości użytkowania oraz wydajności. Dzięki rozwiązaniom firmy Canon zapewnia wyjątkową jakość obrazu i niezwykle wysoki poziom jego dokładności. Kamera doskonale nadaje się do prowadzenia szczegółowego nadzoru nawet z dużej odległości, zwłaszcza w warunkach typowych dla miast, lotnisk, stadionów, a także dużych, otwartych przestrzeni.

1

Integracja rozwiązania SmartStruxure™ Schneider Electric z inteligentnym kontrolerem pokojowym i systemem łączności smart VRF firmy Panasonic to nowy, innowacyjny sposób całościowego zarządzania energią. Ekspercka wiedza i pozycja liderów w dziedzinie urządzeń HVAC oraz kontroli i zarządzania budynkami stały się podstawą współpracy obu firm


Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMII nr 02/2017

 

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Katalog firm

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol 

okladka patroni

Imprezy masowe

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga