Projekty

Zastosowanie sygnalizatorów dźwiękowych ma w przypadku przemysłu bardzo ważne znaczenie. Chronią one personel zakładów i osoby postronne przed zagrożeniami, informują o sytuacjach niebezpiecznych i nietypowych, a niekiedy służą także do przekazywania różnych innych komunikatów. 2017 3 52 1Sektor z nimi związany od czasu wstąpienia Polski w Unii Europejskiej silnie się rozwinął, na co duży wpływ miały przepisy dotyczące bezpieczeństwa maszyn oraz konieczności stosowania sygnalizatorów w obiektach budowlanych, pojazdach i infrastrukturze.

Elementy wjazdu zazwyczaj stanowią terminale wjazdowe, szlabany wjazdowe oraz dwie pętle indukcyjne. 2017 3 52 1Do aktywacji terminala dochodzi wraz z najechaniem na pierwszą pętlę – tak w skrócie można opisać zasadę działania typowego systemu parkingowego.

Jak walczyć z terroryzmem, handlem narkotykami i przemytem? Jednostki Policji korzystają ze specjalistycznych urządzeń do detekcji i2017 3 52 1 identyfikacji materiałów niebezpiecznych. W branży profesjonalnych detektorów liderem jest Laser Detect Systems.

Elektroniczne zabezpieczenia techniczne, w tym systemy alarmowe, aby spełnić swoje zadanie, 2017 3 52 1muszą być jak najlepiej dopasowane do preferencji użytkowników i typu chronionego obiektu. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze urządzeń SSWiN?

Systemy monitoringu instalowane w środkach komunikacji publicznej zwiększają bezpieczeństwo i 2017 3 52 1komfort podróżowania. Założeniem rozwiązań tego typu jest możliwość szybkiego zidentyfikowania sprawców wandalizmu i innych wykroczeń.

VL MN1000

Panasonic wprowadził nowy system wideodomofonowy VL-VN1900 oparty na protokole IP. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o dużych obiektach, które wymagają integracji pomiędzy różnymi systemami w budynku, np. monitoringu, kontroli dostępu czy telefonicznym.

Nowy model (VL-VN1900) współpracuje z wieloma urządzeniami, w tym kamerami CCTV, telefonami SIP i rejestratorami sieciowymi. Przy wykorzystaniu technologii Power over Ethernet system można podłączyć za pomocą pojedynczego kabla, co zmniejsza złożoność instalacji oraz jej koszt.System może wówczas obsługiwać do 2000 urządzeń SIP przy użyciu standardowego PoE z dodatkiem modułu sterującego.

 

iCAM MobileHDNajnowsza kamera mobilna HD do monitoringu imprez masowych i ochrony tymczasowej.

 

iCAM-MobileHD firmy CAMSAT to mobilna, szybkoobrotowa kamera HD z wbudowanym rekorderem obrazów przez 90 dni oraz łącznością bezprzewodową LTE i WiFi. Posiada akumulator gwarantujący 12h ciągłej pracy. Zaprojektowany tak, aby umożliwić bardzo łatwe i szybkie zmiany lokalizacji oraz wszechstronne zasilanie np. z ulicznych latarni oświetleniowych lub samochodów (230V, 24V, 12V).

Więcej na www.camsat.com.pl/iCAM

 

 

Wisenet P SeriesHanwha Techwin wprowadza do oferty 3 nowe kamery Samsung serii Wisenet P z kompresją H.265 i technologią WiseStream, która wspomaga proces kompresji poprzez dynamiczne sterowanie procesem kompresji zależne od zawartości ruchu w obserwowanej scenie. Dzięki obu funkcjonalnościom zajętość pasma i zapotrzebowanie na pamięć masową do przechowywania obrazów o rozdzielczości 12MP, wytwarzanych przez kamery Wisenet P, są na podobnym poziomie jak w kamerach Full HD z kompresją H.264.

Axis Q1659 85mm angle left 1607 hi lowAxis zaprezentował pierwszą kamerę z zaawansowaną optyką firmy Canon. Nowa kamera AXIS Q1659 podnosi poprzeczkę w zakresie jakości obrazu oferowanego przez systemy monitoringu wizyjnego. Urządzenie, w którym wykorzystano zaawansowaną matrycę oraz obiektywy Canon EF-EF-S, jest typowym dla produktów firmy Axis przykładem elastyczności, łatwości użytkowania oraz wydajności. Dzięki rozwiązaniom firmy Canon zapewnia wyjątkową jakość obrazu i niezwykle wysoki poziom jego dokładności. Kamera doskonale nadaje się do prowadzenia szczegółowego nadzoru nawet z dużej odległości, zwłaszcza w warunkach typowych dla miast, lotnisk, stadionów, a także dużych, otwartych przestrzeni.

1

Integracja rozwiązania SmartStruxure™ Schneider Electric z inteligentnym kontrolerem pokojowym i systemem łączności smart VRF firmy Panasonic to nowy, innowacyjny sposób całościowego zarządzania energią. Ekspercka wiedza i pozycja liderów w dziedzinie urządzeń HVAC oraz kontroli i zarządzania budynkami stały się podstawą współpracy obu firm


Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMiI 5 2017 750px

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 Bezpieczna Gmina 240px

Zarządzanie kryzysowe 240 px

Granice 240px

Balt Military Expo 2018 240px

 

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga