Firma Spy Shop w lutym br. otworzyła nowy sklep przy ulicy Śniadeckich 19 w Bydgoszczy. To już 7 sklep w Polsce. W ofercie klienci znajdą miedzy innymi specjalistyczne podsłuchy, sprzęt do kontrinwigilacji, lokalizatory GPS, mini kamery, noktowizory, fotopułapki, ale też alkomaty i gadżety szpiegowskie.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowego sklepu
Spy Shop
Śniadeckich 19, Bydgoszcz
tel. 52 346 64 64,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieć sklepów Spy Shop obecna jest na polskim rynku od 2007 roku i specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego służącego do inwigilacji i kontrinwigilacji, a także do pozyskiwania i ochrony informacji oraz zabezpieczenia mienia. Asortyment to podsłuchy i dyktafony, kamery, lokalizatory GPS, oprogramowanie do monitorowania komputera i telefonu, a także wykrywacze kamer i podsłuchów oraz alkomaty i akcesoria do samoobrony. Spy Shop świadczy również usługi detektywistyczne, odzyskiwanie danych, rekonstrukcje nagrań oraz kalibrację alkomatów. Stacjonarne sklepy znajdują się w 7 miastach – w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Bydgoszczy a także we Wrocławiu. Spy Shop prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego www.spyshop.pl. Firma współpracuje z instytucjami rządowymi, służbami porządku publicznego, kancelariami prawnymi, agencjami detektywistycznymi i ochrony.
Spy Shop prowadzi także największego bloga detektywistycznego o technologii, szpiegowaniu i bezpieczeństwie.

Informacja prasowa

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi