autorzy om baner 650x300

 

 


 

 

Szanowni Państwo,

Redakcja czasopisma branży security - "Ochrona Mienia i Informacji" - serdecznie zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które interesują się projektowaniem, instalowaniem, konfiguracją i serwisowaniem systemów zabezpieczenia technicznego w obiektach budowlanych.

Poszukujemy specjalistów, którzy chcieliby podzielić się z Czytelnikami naszego czasopisma swoją wiedzą na powyższe tematy lub uważają, że warto pewne kwestie poruszyć, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Na łamach czasopisma można również zwracać się do producentów i dystrybutorów z sugestiami, aby wyjaśnili problemy na jakie napotykają instalatorzy podczas konfiguracji ich systemów.

Zapraszamy także instalatorów do przedstawienia swojego punkt widzenia oraz wskazywania błędów jakie popełniane są podczas instalacji określonych rozwiązań.

Czasopismo "Ochrona Mienia i Informacji" to również płaszczyzna do wymiany poglądów środowiska naukowego i publicystycznego. To miejsce, w którym niezależni eksperci mogą zaprezentować swoją wiedzę i nawiązać dyskusję.

Artykuły powinny poruszać zaganienia z następujących działów:

  • ochrona przeciwpożarowa,
  • systemy dozorowe CCTV,
  • systemy sygnalizacji włamania i napadu,
  • kontrola dostępu i rejstracja czasu pracy,
  • zabezpieczenia mechaniczne,
  • ratownictwo,
  • bezpieczeństwo informacji.

 

Autorzy opublikowanych artykułów otrzymują honorarium.

Zapraszamy do kontaktu z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pin It

Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMiI 5 2017 750px

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 Bezpieczna Gmina 240px

Zarządzanie kryzysowe 240 px

Granice 240px

Balt Military Expo 2018 240px

 

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga