autorzy om baner 650x300

 

 


 

 

Szanowni Państwo,

Redakcja czasopisma branży security - "Ochrona Mienia i Informacji" - serdecznie zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które interesują się projektowaniem, instalowaniem, konfiguracją i serwisowaniem systemów zabezpieczenia technicznego w obiektach budowlanych.

Poszukujemy specjalistów, którzy chcieliby podzielić się z Czytelnikami naszego czasopisma swoją wiedzą na powyższe tematy lub uważają, że warto pewne kwestie poruszyć, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Na łamach czasopisma można również zwracać się do producentów i dystrybutorów z sugestiami, aby wyjaśnili problemy na jakie napotykają instalatorzy podczas konfiguracji ich systemów.

Zapraszamy także instalatorów do przedstawienia swojego punkt widzenia oraz wskazywania błędów jakie popełniane są podczas instalacji określonych rozwiązań.

Czasopismo "Ochrona Mienia i Informacji" to również płaszczyzna do wymiany poglądów środowiska naukowego i publicystycznego. To miejsce, w którym niezależni eksperci mogą zaprezentować swoją wiedzę i nawiązać dyskusję.

Artykuły powinny poruszać zaganienia z następujących działów:

  • ochrona przeciwpożarowa,
  • systemy dozorowe CCTV,
  • systemy sygnalizacji włamania i napadu,
  • kontrola dostępu i rejstracja czasu pracy,
  • zabezpieczenia mechaniczne,
  • ratownictwo,
  • bezpieczeństwo informacji.

 

Autorzy opublikowanych artykułów otrzymują honorarium.

Zapraszamy do kontaktu z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi