2015 09 04 18.47.09

W dniach 04 – 05 września br. odbył się I MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY BRANŻY SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA – pierwsze w Polsce branżowe spotkanie z motoryzacją na żywo. W spotkaniu wzięło udział prawie 100 uczestników, którzy zaprezentowali łącznie 60 motocykli i 2 stylowe auta.

Uczestnikami spotkania byli przede wszystkim fani jednośladów, będący jednocześnie specjalistami w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa - pracownicy instytucji i firm związanych z bezpieczeństwem pożarowym, ochrony osób i mienia, reprezentanci policji, jednostek wojskowych, ale także związanych z branżą generalnych wykonawców, instalatorów, integratorów, rzeczoznawców, projektantów, architektów.
Spotkanie rozpoczęło się około godz. 13:00 w Warszawie, skąd parada kilkudziesięciu motocykli wspólnie przejechała do docelowego miejsca Zlotu, miejscowości Ossa koło Rawy Mazowieckiej.
W godzinach popołudniowych odbyły się pokazy: jazdy wyczynowej na motocyklach, bezpiecznej jazdy w różnych warunkach atmosferycznych oraz konkursy z udziałem uczestników.
Bardzo ważnym punktem spotkania był kurs pierwszej pomocy w wypadkach drogowych, poprowadzony przez doświadczonych ratowników, instruktorów Europejskiej Rady Resuscytacji. Uczestnicy mieli okazję utrwalić swoją wiedzę na temat tego jak zabezpieczyć miejsce zdarzenia, zadbać o własne bezpieczeństwo, ocenić przytomność poszkodowanego, bezpiecznie ściągnąć kask poszkodowanemu czy jak poprowadzić resuscytację krążeniowo - naczyniową.
Wieczór uświetnił występ zespołu LONSTAR – którego lider (piosenkarz, gitarzysta, kompozytor i producent) jest kultową postacią i siłą napędową muzyki country w Polsce. Pierwszy Polak, który występował na prestiżowych scenach i koncertach w Nashville, w tym trzykrotnie w Grand Ole Opry, współtwórca Country Pikniku w Mrągowie i festiwalu „Czyste Country" w Wolsztynie. Wszyscy wspólnie stworzyli fantastyczny klimat imprezy pod znakiem pasji, wolności, wzajemnego szacunku i poczucia wspólnego celu, jakim jest promowanie idei i zasad bezpieczeństwa.
Organizatorzy SERDECZNIE DZIĘKUJĄ wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w tym historycznym spotkaniu, przejechać (niekiedy) setki kilometrów by podzielić się z innymi doświadczeniami z dotychczasowych, motocyklowych przygód. Schrack Seconet Polska dziękuje również firmie Konsalnet Ochrona Sp. z o. o. za wsparcie i ochronę podczas obydwu dni Zlotu.
Doskonała atmosfera imprezy oraz entuzjastyczne opinie o jej przesłaniu i organizacji pozwalają już dziś zaprosić wszystkich zainteresowanych na II Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa. Termin zostanie ogłoszony na początku roku 2016.

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi