Wydarzenia

20190225 Konkurs WAT

W Instytucie Systemów Elektronicznych (ISE) Wydziału Elektroniki WAT w dn. 19.02.2019 roku odbyła się czwarta edycja seminarium dla studentów i kadry naukowo-dydaktycznej. W tym dniu o godz. 9.00 organizowany był także konkurs o tytuł Mistrza Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa dla studentów Wydziału Elektroniki specjalności Inżynieria Systemów bezpieczeństwa. W seminarium oraz konkursie brały udział firmy z branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

20190312 MIWI Zaproszenie

W dniach 3-4 kwietnia br. w Villa Verde Congress & Spa w Zawierciu odbędzie się kolejna, jedenasta już edycja konferencji „Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa”.

20190311 AXIS monitoring jpg

Czy to rządowe konferencje międzynarodowe, jak niedawna konferencja bliskowschodnia, Szczyt klimatyczny, targi przemysłowe jak MSPO w Kielcach, masowe imprezy kulturalne bądź wydarzenia religijne – wszystkie one wymagają odpowiedniej skali oraz infrastruktury zabezpieczeń, także
w zakresie monitoringu wizyjnego. W tym ostatnim obszarze służby mundurowe i porządkowe od lat wspierane są przez Axis Communications.

20190311bms szkolenie fb kwiecien

Szkolenie skierowane jest do osób planujących wdrożenie bądź rozbudowę istniejących systemów opartych o rozwiązania BMS w budynkach przemysłowych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i innych.

Tematyka szkolenia obejmuje:

- Ogólne wprowadzenie do BMS

- Zakres systemów BMS

- Etapy wdrożenia

- Funkcjonalności

- Rozwiązania i technologie

- Szanse, zagrożenia i korzyści

- Koszty związane z wdrożeniem i eksploatacją systemem BMS

- Dostępne produkty

20190225 Konkurs WAT

IV Seminarium oraz konkurs o tytuł „Mistrza Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa” dla studentów Wydziału Elektroniki WAT

W Instytucie Systemów Elektronicznych (ISE) Wydziału Elektroniki WAT w dn. 19.02.2019 roku odbyła się czwarta edycja seminarium dla studentów i kadry naukowo-dydaktycznej.

20190219 grafika sieci

Zapraszamy do debaty z Ekspertami podczas wydarzenia:

"Inteligentne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT"
17 kwietnia 2019r.
, Warszawa, wstęp wolny, wymagana rejestracja

20190219 konferencja baner

W dzień kobiet odbędzie się I Konferencja pt. „Pomorze Zachodnie w projektach i realizacjach z branży zabezpieczeń p.poż. oraz akustyki budowlanej”. Firma pAudio Technologies w imieniu własnym oraz pozostałych partnerów serdecznie zaprasza do Szczecina.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiosenna, północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
Otwarcie Rejestracji.
20.03-21.03.2019r. w hotelu Marina Club 5*, w Sile k. Olsztyna  odbędzie się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

20190129 szkolenie BMS 800x355px szkolenie

Szkolenie "SYSTEM BMS – od koncepcji do wdrożenia", Kraków, 27-28 lutego 2019r.

Szkolenie skierowane jest do osób planujących wdrożenie bądź rozbudowę istniejących systemów opartych o rozwiązania BMS w budynkach przemysłowych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i innych.

IV edycja Konkursu

WAT Wydział Elektroniki

20190122 seminarium WAT

 


 

bg
pi