Wydarzenia

Ponad 100 firm z 15 krajów potwierdziło swój udział w 15. Bałtyckich Targach Militarnych BALT-MILITARY-EXPO, które odbędą się w Gdańsku w dniach 25-27 czerwca 2018 r. Targom towarzyszą Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON oraz Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Ratownictwa Medycznego RESCUE EXPO.

Cyberzagrożenia w 2018 roku według eksperta F-Secure

 

14–15 marca 2018 w Hotelu Marina koło Olsztyna, odbędzie się SPIN Extra 2018. Jak każda z poprzednich edycji spotkania i ta będzie obfitować w nowości produktowe oraz prezentacje rozwiązań w wyjątkowej atmosferze sprzyjającej swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby wspólnie budować wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat kondycji i rozwoju branży.

Niezawodność działania, a co za tym idzie, szybkość wykrycia pożaru i zaalarmowania o niebezpieczeństwie są kluczowymi aspektami ochrony przeciwpożarowej. Jedynie natychmiastowe wyzwolenie sygnalizacji pożaru może w porę ostrzec osoby znajdujące się w chronionym obiekcie. Natomiast niezwłoczne alarmowanie służb o pożarze pozwoli znacząco ograniczyć jego skutki. Podstawowym i jednocześnie nadrzędnym rozwiązaniem stosowanym w ochronie przeciwpożarowej są systemy sygnalizacji pożarowej. Jaki system wybrać gdy zabezpieczenia wymaga niewielki obiekt?

 

Zachowanie jednolitych standardów podczas zabezpieczania wszystkich jednostek przedsiębiorstwa wielooddziałowego jest nie lada wyzwaniem. Czy istnieje zatem rozwiązanie, które nie tylko to umożliwi, ale jednocześnie zapewni centralne administrowanie rozproszonymi instalacjami bezpieczeństwa?

 

Klucz do sukcesu – ASSA ABLOY podsumowuje rok

Grudzień to dla wielu firm czas podsumowań realizowanych w poprzednich miesiącach założenia, jak i chwila, gdy wyznaczają sobie nowe cele i zadania. Nie inaczej jest w przypadku ASSA ABLOY - lidera branży zabezpieczeń. Jaki był zatem mijający 2017 rok i co nowego przyniesie za sobą ten nadchodzący? Odpowiedzi udziela Joanna Skalbaniok – Prezes ASSA ABLOY Polska.

Ranking „100 Kobiet Biznesu 2017”
Krystyna Boczkowska, prezes Robert Bosch wśród najlepszych managerek w Polsce

Warszawa – Krystyna Boczkowska, prezes Zarządu Robert Bosch Sp. z o.o. oraz reprezentantka Grupy Bosch w Polsce zajęła drugie miejsce w organizowanym przez dziennik Puls Biznesu rankingu „100 Kobiet Biznesu 2017”.

Staropolskim obyczajem,

gdy w Wigilę gwiazda wstaje,

Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,

wszyscy wszystkim ślą życzenia.

Przy tej piękne sposobności życzymy

szczęścia, zdrowia i radości,

I by się darzyło oraz z roku na rok lepiej było

 

Redakcja Ochrony Mienia i Informacji

Grupy Wydawniczej Euro-Media

 

Największe wydarzenie biznesowe przemysłu zabezpieczeń w Środkowo – Wschodniej Europie nabiera nowej energii. W dniach 23-26.04.2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO, a wraz z nimi Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

Polalarm 227x100
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM” zaprasza producentów oraz dystrybutorów elektronicznych i elektromechanicznych urządzeń oraz systemów przeznaczonych do ochrony osób i mienia, do udziału w

XVII edycji Konkursu

POLSKI MISTRZ TECHNIKI ALARMOWEJ 2018

im. Włodzimierza Kuczkowskiego.


Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

Okładka 6 2017

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

 Patronaty

 baner securex

  SECURITECH konf szkol

 Balt Military Expo 2018 240px

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi