Wydarzenia

17 SPIN logo

Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
25-26 września w Zakopanem po raz siedemnasty spotkali się projektanci z południowej i centralnej Polski by zdobywać wiedzę i nawiązać kontakty z dostawcami technologii w branży niskich prądów.

Rynia 3

W dniach 9 - 10 października 2019 r. w AMW Rynia koło Warszawy uczestniczyłem w IX Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych, Komitet Bezpieczeństwa Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. Wydarzenie to zostało oficjalnie wpisane do Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

BMS 470x120px banner

Konferencja Projekt BMS 2019, która odbędzie się 6-7 listopada w Folwarku Łochów po raz czwarty zgromadzi przedstawicieli branży automatyki budynkowej, branży nieruchomości i nowych technologii, użytkowników, zarządców nieruchomości, projektantów, integratorów i inwestorów.

HMPOZNAN

Zapraszamy na konferencję HALE PRZEMYSŁOWE I MAGAZYNY. W samym centrum Poznania odbędzie się wydarzenie, cieszące się popularnością wśród licznego grona uczestników tj: projektanci, architekci, konstruktorzy, generalni wykonawcy, inwestorzy oraz sami dyrektorzy firm projektowych i handlowych.

komunikat 2019 0915

SAFE PLACE 2019
W dniach 19 – 20 listopada 2019 r. w Centrum Kongresowym Windsor*** w Jachrance k. Warszawy odbędzie się III Kongres Naukowo-Techniczny Bezpieczeństwa Antyterrorystycznego Budynków Użyteczności Publicznej – SAFE PLACE 2019, który w tym roku został objęty Honorowym Patronatem Dyrektora Rządowego Centrum Bezpieczeństwa RCB.

baner SCHRACK 20190927

REJESTRACJA
23 - 24 października 2019
VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego
– Schrack Seconet i Partnerzy.
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, firma Schrack Seconet Polska we współpracy z Partnerami projektu: Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego 2019, które odbędą się w dniach: 23 - 24 października 2019, informuje o rozpoczęciu procesu rejestracyjnego.

HM GL19 baner

Jeżeli jesteś architektem, projektantem, konstruktorem, inwestorem, generalnym wykonawcą i interesują Cie tematy dotyczące projektowania i wykonawstwa Hal Przemysłowych i Magazynów to musisz być na wydarzeniu organizowanym 26.09.2019r. w Gliwicach.

Miejsce docelowe – ARENA GLIWICE

granice19 banner 640X960

W dniach 25-26 września 2019 r. w Targach Lublin odbędzie trzecia edycja Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic. GRANICE 2019 to jedyne w Polsce wydarzenie
w całości poświęcone prezentacji formacji działających na granicach. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji i targów będzie bezpieczeństwo finansowe i gospodarcze
na polskich granicach oraz granicy zewnętrznej UE.

REW19LDZ 2019

W dniu 5 września na terenach Księżego Młyna przy ul. Tymienieckiego 22 w Łodzi (w XIX-wiecznej po rewitalizacyjnej FABRYCE L. GROHMANA (ŁSSE) odbędzie się druga edycja konferencji „REWITALIZACJA - Stare budynki/Nowe funkcje”. Mecenat konferencji: Kanclerz Łódzkiej Szkoły Rewitalizacji. Główni Patroni Medialni: BUILDER, SZTUKA ARCHITEKTURY, SZTUKA WNĘTRZA. Główny Partner Technologiczny: CERAMIKA PARADYŻ. Celem konferencji jest pokazanie dobrych praktyk a także nowych technologii dedykowanych obiektom objętym rewitalizacją.

HM BIGL19

Jeżeli jesteś architektem, projektantem, konstruktorem, inwestorem, generalnym wykonawcą i interesują Cie tematy dotyczące projektowania i wykonawstwa Hal Przemysłowych i Magazynów to musisz być na wydarzeniach organizowanym 19.09.2019r. w Białymstoku oraz 26.09.2019r. w Gliwicach.


 

bg
pi