Wydarzenia

Zarządzanie kryzysowe 300px

  "Zarządzanie kryzysowe – komunikacja i kooperacja służb"

   15 listopada 2017 r. | Warszawa

 >>>BEZPŁATNA REJESTRACJA<<<


Sytuacje kryzysowe mogą pojawić się w wyniku działania sił przyrody, kataklizmów, a także być efektem działalności człowieka lub jej zaniechania. Aby im zapobiec niezwykle ważna jest systematyczna identyfikacja przyczyny problemu oraz jej dogłębna analiza.

Schrack Seconet 200px

4-5 października 2017
VI edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego –
Schrack Seconet i Partnerzy

Za nami kolejna edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego, które od sześciu lat z dużym powodzeniem organizuje firma Schrack Seconet we współpracy z partnerami technologicznymi, merytorycznymi i medialnymi. Tegoroczne dwudniowe szkolenie w Hotelu Windsor w Jachrance zgromadziło ponad 500 osób – ekspertów, niezależnych specjalistów i wszystkich tych, których łączy branża szeroko pojętego bezpieczeństwa pożarowego.

Lockus 200px

Jubileuszowe Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych 15 SPIN: Relacja


27-28 września 2017 w Resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyła się piętnasta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Wyjątkowa, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 320 uczestników, a stolica Tatr na dwa dni stała się centrum technologii zabezpieczeń elektronicznych, monitoringu, instalacji telekomunikacyjnych, systemów zarządzania budynkiem i rozwiązań Data Center.


Podczas 15SPIN na uczestników czekały nowości w programie wydarzenia. Dotychczasowa, ceniona przez Parterów i uczestników formuła została wzbogacona w dodatkowy czas poświęcony na nawiązywanie kontaktów i wymianę doświadczeń w strefie stoisk wystawienniczych. Nowością były także indeksy 15SPIN, które spotkały się z entuzjazmem zarówno uczestników jak i Partnerów, a za cel miały aktywizowanie uczestników do odwiedzania stoisk Partnerów.

Podczas 15SPIN nie zabrakło atrakcji, które integrowały branżę, a jednocześnie pozwoliły w wyjątkowy sposób uczcić jubileusz podczas aktywnego popołudnia oraz artystycznego wieczoru w pierwszym dniu spotkania.

Prezentacja ekspercka jubileuszowej edycji SPIN przeprowadzona została pod Patronatem Merytorycznym Polskiej Izby Systemów Alarmowych: PISA. Prelekcję na temat technologii termowizji i wykorzystania dronów w branży zabezpieczeń wygłosił Pan Jakub Sobek.

Swoje technologie i rozwiązania podczas 15SPIN zaprezentowali:
ZŁOCI PARTNERZY: AAT Holding S.A., BKT Elektronik, DAHUA Technology, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital.

SREBRNI PARTNERZY: ABB, Ambient System, ASSMANN, BCS, Corning Optical Communications, DTS SYSTEM wspólnie z BOSCH, European Security Trading EST, Grupa ROMI, HANWHA Techwin, IMPAKT z Power Walker, MILESTONE, Nedap, Polon Alfa, RCS Engineering wspólnie z UAVS Polska, ROGER, SALTO, TP-Link, ZETTLER.

BRĄZOWI PARTNERZY: CIAS, DATWYLER, DRX Group, Extreme Networks wspólnie z Veracomp, GEO Kat, MicroMade, MKJ, RABAN.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć 15 SPIN po linkiem: https://www.flickr.com/gp/105872726@N08/c8B9Ee

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

Informacje o Organizatorze
Lockus sp. z o.o. specjalizuje się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń oraz realizowanie projektów marketingowych w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.pl

Schrack Seconet 200px

Szanowni Państwo,

organizacja kolejnej, szóstej edycji Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy spotkała się z jeszcze większym entuzjazmem i przychylnością rynku niż poprzednie. Po raz kolejny, już na ponad tydzień przed imprezą, zmuszeni byliśmy ograniczyć listę gości i zakończyć zapisy na wiele sesji warsztatowych zaplanowanych przez naszych Partnerów. W związku z coraz większym zainteresowaniem tym wydarzeniem postanowiliśmy umożliwić wszystkim, którzy nie zdołali się zapisać na tę imprezę, choć częściowe w niej uczestnictwo.

Za pomocą specjalnej strony internetowej udostępniamy Państwu transmisję „na żywo”. W dniach 4−5 października 2017 dostępne będą sesje przedpołudniowe.

Linc Polska rekrutacja 200px

W związku z dynamicznym rozwojem, LINC Polska poszukuje nowych pracowników. Jeśli posiadasz wiedzę techniczną, lubisz kontakt z ludźmi i fascynują Cię nowe technologie z branży zabezpieczeń, nie wahaj się i prześlij CV.

 

Honetwell 200px

Szanowni Państwo,

zapraszamy na Akademię Projektowania Honeywell w Rzeszowie. Jest to cykl zintegrowanych szkoleń oraz wykładów zorganizowanych w różnych regionach Polski, na których zaprezentowane zostaną specjalistycznie dobrane tematy z zakresu projektowania systemów bezpieczeństwa i automatyki Honeywell.

Axis Communiations

Warszawa, 18 września 2017 r.

Axis Partners’ Day 2017

13 września 2017 roku odbyła się kolejna edycja dorocznej konferencji Axis Partners’ Day, podczas której eksperci z Axis Communications, lidera na rynku sieciowych systemów dozoru, przedstawili najnowsze trendy i rozwiązania w zakresie monitoringu. W trakcie spotkania, które odbyło się w Domu Handlowym Vitkac w Warszawie, nagrodzono także najlepszych uczestników Programu Partnerskiego Axis. Gościem specjalnym spotkania był Petr Tosner, Dyrektor Sprzedaży na Europę Wschodnią w Axis Communications.

Lockus 200px

Informacja prasowa z dnia 14 września 2017, Kraków

Ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017
Systemy BMS – droga do energooszczędności i efektywnej modernizacji budynków w świetle Dyrektyw Unii Europejskiej. Proces inwestycyjny od zamówień publicznych po realizacje.

ADI Expo 2017 logo FC

12 października 2017 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w branży – Targi „ADI Expo”. Dzięki skali działalności ADI Global (największy dystrybutor branży zabezpieczeń na świecie), udział w imprezie targowej potwierdziło ponad 20 kluczowych producentów reprezentujących segmenty CCTV, Systemy Antywłamaniowe i Kontroli Dostępu.

Uczestnikami będą zarówno pracownicy producentów działający w skali Polski jak również regionu całej Europy - będzie to niepowtarzalna okazja do wymiany uwag i dowiedzenia się o kierunkach rozwoju rynku i produktów a tym samym odpowiedniego dostosowywania swoich biznesów. ADI zapewni do indywidualnej dyspozycji klientów kilku tłumaczy.

Na targach jest przewidziany czas nie tylko na bezpośrednie rozmowy na stoiskach producentów, do wyboru będzie również aż 16 seminariów prowadzonych przez przedstawicieli producentów, którzy omówią zalety swoich produktów i rynkowe nowości. Będzie także część rozrywkowa – konkursy z nagrodami i wspólne grillowanie, w doskonałej pod tym względem infrastrukturze warszawskiego hotelu Boss.

Do udziału w targach można zarejestrować się na stronie: https://www.adi-expo.com/warsaw
Liczba miejsc jest ograniczona!

Bezpieczeństwo obiektów i obszarów 200px

Serdecznie zapraszam do udziału podczas X edycji konferencji poświęconej bezpieczeństwu.

Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń
4 października 2017 r.| Warszawa


Wyszukiwarka

Najnowsze wydanie

OMiI 5 2017 750px

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Prenumerata

baner prenumerata

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 Bezpieczna Gmina 240px

Zarządzanie kryzysowe 240 px

Granice 240px

Balt Military Expo 2018 240px

 

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga