SNV-6013Tuż przed okresem wakacyjnym Samsung Techwin wprowadził do sprzedaży jednocześnie dwa produkty: wandalo-odporną kamerę kopułkową IP oraz niewielki gabarytowo rejestrator sieciowy (NVR) z portami Fast Ethernet z zasilaniem PoE. Czterokamerowy rejestrator SRN-472S wraz kamerą SNV-6013, o rozdzielczości obrazu 2MP Full HD, tworzą rozwiązanie doskonałe rozwiązanie dla odbiorców na rynku handlu detalicznego, którzy poszukują systemu nadzoru wizyjnego, który ma wzmocnić ich poziom bezpieczeństwa.

Kamera kopułkowa SNV-6013 – kamera przemysłowa mieszcząca się w dłoni
SNV-6013 jest wandao-odporną kamerą kopułkową, której rozmiary – średnica 113mm i wysokość 64mm – powodują, że z łatwością zmieści się w otwartej dłoni. W trakcje jej projektowania położono nacisk na estetyczny wygląd oraz na to, by charakteryzowała się niską ceną. SNV-6013 doskonale spełnia wymagania stawiane przez instalatorów i użytkowników systemów nadzoru wizyjnego, szukających dyskretnej kamery do zainstalowania w biurze, hotelu, zakładzie opieki zdrowotnej czy w transporcie, wszędzie tam gdzie jest ograniczona ilość miejsca – w windach, w wejściach czy na klatkach schodowych.

SNV-6013 oferuje wysokiej jakości obrazy o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) otrzymywane dzięki zastosowanemu w kamerze procesorowi przetwarzania obrazu WiseNetIII, który został opracowany przez Samsung Techwin. Ten moduł DSP posiada również możliwość implementacji aplikacji realizujących analizę obrazu, dają tym samym możliwość aby klient sam mógł zadecydować o kształcie systemu nadzoru wizyjnego, który spełni jego oczekiwania.

 

SRN-472S

 

Ulepszony mechanizm uzyskiwania obrazu o szerokim zakresie dynamiki (WDR) pozwala na osiągnięcie poziomu dynamiki lepszego niż 120dB, co pozwala SNV-6013 efektywnie pracować w miejscach o dużej ilości światła zewnętrznego, docierającego do kamery przez przeszkolone powierzchnie – np. wejścia do sklepów. SNV-6013 może być stosowana wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń, gdyż jej obudowa zapewnia jej stopień ochrony IP66, a także daje odporność na uderzenia zewnętrzne w stopniu IK10. Dodatkowo kamera posiada funkcję cyfrowej stabilizacji obrazu minimalizującej wpływ na obraz drgań mechanicznych w miejscu instalacji kamery.

SRN-472S – łatwość instalacji - „zero konfiguracji"
SRN-472S jest doskonałym rozwiązaniem dla instalatorów o małym doświadczeniu z technologią IP CCTV. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi z zasilaniem PoE do podłączania kamer IP oraz funkcji 'zero konfiguracji' rejestrator oferuje funkcjonalność Plug & Play. Oszczędza to czas i koszty instalacji ponieważ dodatkowo technologia PoE (Power over Ethernet) eliminuje potrzebę prowadzenia osobnych przewodów do zasilania kamer i transmisji sygnału video.

Małe rozmiary obudowy SRN-472S - 370x44x320 mm z pewnością zostaną docenione przez użytkowników, którzy będą mogli mieć go zainstalowanego pod miejscem obsługi klientów lub w małej szafce instalacyjnej.

SRN-472S jest dostarczany z dyskiem o pojemności 4 TB, a jego pasmo rejestracji strumieni z kamer to 32Mbps. Pozwala to SRN-472S rejestrować płynne obrazy o rozdzielczości Full HD ze wszystkich 4 połączonych kamer, a następnie przechowywać je przez dwa miesiące. Wyjścia monitorowe HDMI i VGA mogą być wykorzystane do pokazania klientom sklepu, że są oni obserwowani i chronieni przez system video o bardzo wysokiej jakości. Ta funkcjonalność eliminuje również potrzebę stosowania komputera PC do lokalnego podglądu obrazu z rejestratora.

Darmowe oprogramowania Samsung Techwin - SmartViewer i iPOLiS Mobile pozwalają na prowadzenie zdalnego monitoringu w trybach podglądu i odtwarzania nagrań z komputerów PC lub urządzeń mobilnych z systemami Android lub iOS.

Tak jak wszystkie produkty do systemów nadzoru wizyjnego Samsung Techwin, SNV-6013 i SRN-472S dostarczane są z pełnym zakresem wsparcia od Samsung Techwin Europe Ltd, włączając w to darmowe projektowanie systemu, darmowe wsparcie techniczne i pełną trzyletnią gwarancję.

Informacja prasowa

Pin It

 

bg
pi