W dniach 7-8 czerwca br. w Hotelu Sułkowski we Włoszakowicach k/Leszna odbyła się Konferencja Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa. Była to VI już edycja tej konferencji, której organizatorami są firmy: Zakłady Kablowe Bitner, Kontakt-Simon S.A. oraz Miwi Urmet Sp. z o.o., a której głównym celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń między uczestnikami spotkania a jego organizatorami, a także możliwość poszerzenia kontaktów biznesowych.

 

 

Konf IRDB2

 

 

Konf IRDB1

 

 

Ta edycja konferencji została objęta patronatem honorowym przez czasopismo elektro.info reprezentowane przez redaktora naczelnego mgr inż. Juliana Wiatra oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich o/Wrocław, którego przedstawicielem był wiceprezes tegoż oddziału mgr inż. Jan Pytlarz. Patronem medialnym było natomiast czasopismo Ochrona Mienia i Informacji.

 

 

Konf IRDB3

 

 

Tuż po powitaniu gości wykład inauguracyjny wygłosił Gość Specjalny mgr. Inż. Julian Wiatr, który omówił podstawy projektowania przydomowych elektrowni fotowoltaicznych. Kolejno prelekcje mieli panowie z firm Miwi Urmet Sp. z o.o., Zakłady Kablowe Bitner oraz Kontakt-Simon S.A., a w przerwach między ich prezentacjami, przy stoiskach firmowych, goście mieli możliwość porozmawiać, wymienić się doświadczeniami czy bliżej zapoznać się z ofertą każdej z firm. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji była uroczysta kolacja.

 

 

Konf IRDB4

 

 

Drugi dzień konferencji obfitował w kolejne prelekcje przedstawicieli organizatorów, a zakończył się wspólnym obiadem i pożegnaniem gości.

 

 

Konf IRDB5

 

 

Po raz kolejny Konferencja Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa zakończyła się sukcesem. Zarówno goście jak i organizatorzy opuszczali spotkanie wzbogaceni o nowe doświadczenia i kontakty. VII edycja konferencji planowana jest na jesień br.  

 

 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi