Schrack Seconet 200px

Szanowni Państwo,

organizacja kolejnej, szóstej edycji Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy spotkała się z jeszcze większym entuzjazmem i przychylnością rynku niż poprzednie. Po raz kolejny, już na ponad tydzień przed imprezą, zmuszeni byliśmy ograniczyć listę gości i zakończyć zapisy na wiele sesji warsztatowych zaplanowanych przez naszych Partnerów. W związku z coraz większym zainteresowaniem tym wydarzeniem postanowiliśmy umożliwić wszystkim, którzy nie zdołali się zapisać na tę imprezę, choć częściowe w niej uczestnictwo.

Za pomocą specjalnej strony internetowej udostępniamy Państwu transmisję „na żywo”. W dniach 4−5 października 2017 dostępne będą sesje przedpołudniowe.

LINK_Transmisja LIVE

Z przyczyn oczywistych nie będziemy mogli transmitować sesji warsztatowych, które odbywać się będą w tym roku w 9 salach konferencyjnych oraz na zewnątrz obiektu.

W tym roku wprowadziliśmy szereg zmian w sesjach przedpołudniowych. Zostaną one podzielone na trzy bloki (studia przypadków) składające się z omówienia merytorycznego zagadnień dotyczących projektowania, krótkiej analizy zagadnień zw. z wdrożeniem konkretnych rozwiązań i eksploatacji systemów bezpieczeństwa, pokazu zadziałania systemów w przykładowym obiekcie (wirtualnym) oraz dyskusji eksperckiej.
W ciągu dwóch dni szkolenia zespoły specjalistów zaprezentują studia przypadków dotyczące współdziałania międzysystemowego w obiektach różnego przeznaczenia, m.in.: hali widowiskowo-sportowej, budynku biurowo-usługowym, szpitalu oraz obiekcie przemysłowym. Cieszymy się, że zechcieliście Państwo skorzystać z tej właśnie formy przekazu i kontaktu z nami.

Zapraszamy do uruchomienia i dołączenia do grona swoich koleżanek i kolegów – pozostałych najlepszych specjalistów w branży, obecnych w Jachrance w tym roku.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

Schrack Seconet Polska i Partnerzy

Pin It

 

bg
pi