Schrack Seconet 200px

Szanowni Państwo,

organizacja kolejnej, szóstej edycji Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy spotkała się z jeszcze większym entuzjazmem i przychylnością rynku niż poprzednie. Po raz kolejny, już na ponad tydzień przed imprezą, zmuszeni byliśmy ograniczyć listę gości i zakończyć zapisy na wiele sesji warsztatowych zaplanowanych przez naszych Partnerów. W związku z coraz większym zainteresowaniem tym wydarzeniem postanowiliśmy umożliwić wszystkim, którzy nie zdołali się zapisać na tę imprezę, choć częściowe w niej uczestnictwo.

Za pomocą specjalnej strony internetowej udostępniamy Państwu transmisję „na żywo”. W dniach 4−5 października 2017 dostępne będą sesje przedpołudniowe.

LINK_Transmisja LIVE

Z przyczyn oczywistych nie będziemy mogli transmitować sesji warsztatowych, które odbywać się będą w tym roku w 9 salach konferencyjnych oraz na zewnątrz obiektu.

W tym roku wprowadziliśmy szereg zmian w sesjach przedpołudniowych. Zostaną one podzielone na trzy bloki (studia przypadków) składające się z omówienia merytorycznego zagadnień dotyczących projektowania, krótkiej analizy zagadnień zw. z wdrożeniem konkretnych rozwiązań i eksploatacji systemów bezpieczeństwa, pokazu zadziałania systemów w przykładowym obiekcie (wirtualnym) oraz dyskusji eksperckiej.
W ciągu dwóch dni szkolenia zespoły specjalistów zaprezentują studia przypadków dotyczące współdziałania międzysystemowego w obiektach różnego przeznaczenia, m.in.: hali widowiskowo-sportowej, budynku biurowo-usługowym, szpitalu oraz obiekcie przemysłowym. Cieszymy się, że zechcieliście Państwo skorzystać z tej właśnie formy przekazu i kontaktu z nami.

Zapraszamy do uruchomienia i dołączenia do grona swoich koleżanek i kolegów – pozostałych najlepszych specjalistów w branży, obecnych w Jachrance w tym roku.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

Schrack Seconet Polska i Partnerzy

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi