W dniu 10 kwietnia 2018 roku, siedzibie PZPO ul. Koszykowa 61, I piętro, MINDSPACE, odbędzie się seminarium poświęcone tematyce sprzedaży technologii zabezpieczeń w ochronie.

 

baner konferencji loga

 

Obserwując ten trend, wzmacniający się wśród firm zajmujących się ochroną fizyczną, Polski Związek Pracodawców Ochrona przygotował seminarium, ukierunkowane na aspekty sprzedażowe wspomnianych technologii.

 

Seminarium nie ma być kolejną ofertą handlową firm, ale bardzo merytorycznym spotkaniem, podczas którego przedstawiciele firm związanych z zabezpieczeniami elektronicznymi i monitoringiem przedstawią najważniejsze aspekty związane ze sprzedażą nowoczesnej techniki w usługach ochrony.

 

Agenda spotkania obejmuje między innymi:

 

- Omówienie wzorcowej oferty na usługi ochrony opartej na nowoczesnych technologiach;

- Jak dobierać i ofertować sprzęt telewizji dozorowej IP, aby uzyskać najlepszy stosunek poziomu bezpieczeństwa do ceny;

- Jak uniknąć błędów przy oferowaniu rozwiązań opartych o analitykę wideo;

- Pozyskiwanie nowych klientów w monitoringu alarmowym w oparciu o zunifikowane rozwiązania. Sprzęt, instalacja, modele biznesowe sprzedaży;

- Monitorowanie wartowników, jako odpowiedź na oczekiwane przez klientów polepszenie jakości usługi w związku ze wzrostem ceny ochrony;

- Jak uniknąć błędów przy oferowaniu rozwiązań opartych o analitykę wideo.

 

Nasze czasopismo „Ochrona Mienia i Informacji” objęło Konferencję patronatem medialnym i przygotuje relację z jej przebiegu.

 

 

Redakcja

 

 

Pin It

Wyszukiwarka

Newsletter

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Euro-Media sp z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul Rosoła 10a, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.ochrona-mienia.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami ww. wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 1997r. z późniejszymi zmianami)."

Facebook

Najnowsze wydanie

okladka OMII 02 2018

Prenumerata

baner prenumerata

OPTEX – nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych

OPTEX nowoczesne rozwiązania dla zakładów karnych 183x

Patronaty

  SECURITECH konf szkol

 baner securex

 Balt Military Expo 2018 240px

flow effect monitoring banner

Reklama

 Kiddle baner

Nr 613

reklama miwi dluga

 

bg
pi