20180907 2 schneider LIO Life Green RGB

Premiera nowego produktu, konferencje i szkolenia. Bielsko-Biała na trzy dni stanie się centrum elektroenergetyki. Jednym z nich będzie Schneider Electric, który podczas wydarzenia zaprezentuje nowy wyłącznik Masterpact MTZ. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2018 to wydarzenie, które na stałe zapisało się w branżowym kalendarzu. To miejsce wymiany wiedzy, a także określania kierunku rozwoju sektora elektroenergetycznego.


Premiera w strefie Schneider Electric.
Podczas wydarzenia wystawcy przedstawią najnowocześniejsze urządzenia, aparatury i technologie dla przemysłu energetycznego. Nie zabraknie także premier produktów. Jedną z nich będzie launch nowego wyłącznika Masterpact MTZ.
– Wyłącznik Masterpact MTZ jest częścią architektury EcoStruxure. To produkt wytyczający zupełnie nowy kierunek w komunikacji człowiek-maszyna. Pozwala zbudować inteligentny, bezpieczny
i zrównoważony system dystrybucji energii elektrycznej. Ale to nie jedyna ciekawa pozycja
w agendzie Schneider Electric na Energetab 2018 – mówi xx, xx w Schneider Electric.
W strefie Schneider Electric będzie można poznać właściwości rozdzielnic Smart Panel  i SM6, które są zintegrowane z systemem nadzoru EcoStruxure Power Monitoring Expert. Eksperci przedstawią system restytucyjny Self Healing Grid/FDIR, szeroką ofertę automatyki zabezpieczeniowej czy rozwiązania dla inteligentnego domu. Ponadto przybliżą oni odwiedzającym program partnerski dla elektryków – „Elektroklub”.
Prezentacje, seminaria, konferencje.
Podczas targów odbędą się liczne seminaria i konferencje. Jednym z najważniejszych punktów tegorocznej edycji jest konferencja „Bezpieczna aparatura elektryczna niskiego napięcia” organizowana wspólnie przez Sekcję Producentów Aparatury Elektrycznej KIGEiT. Ponadto firmy będą mogły zmierzyć się w konkursie targowym na najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty na rynku energetycznym.
O Schneider Electric:
Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.
Firma obsługuje klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarcza produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.
Schneider Electric współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów oraz Deweloperów w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną, dostarczając sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną.
Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.
www.schneider-electric.pl


Pin It

 

bg
pi